Oryginalne sukienki

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
edeltrauda, edeltruda
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:33

Oryginalne sukienki

Post autor: edeltrauda, edeltruda »

Podobają się wam oryginalne sukienki od projektanta? Ja zwracam uwagę przede wszystkim właśnie na ubrania od twórców, bo mają o wiele lepszy charakter i jakość. Tez uważacie, że czasami warto zapłacić za coś więcej i dłużej się tym cieszyć?
Ela

Re: Oryginalne sukienki

Post autor: Ela »

Od jakiegoś czasu przestałam kupować ubrania w typowych sieciówkach, w których ciuchy robiono są masowo, przez to, że każdy w nich kupuje i mijałam ludzi dokładnie w tych samych ubraniach jak ja. Zaczęłam szukać mniejszych sklepów z odzieżą damską, które nie są tak znane jak te popularne sieciówki i napotkałam Natally Fashion. Jest to butik online w którym projekty tworzone są przez właścicielkę sklepu a ubrania szyte w Polsce w jej własnej szwalni. Co mnie pozytywnie zaskoczyło i kupiłam na próbę dwie sukienki i nie rozczarowałam się, jakość fajna i unikatowe ubrania :)
Ada

Re: Oryginalne sukienki

Post autor: Ada »

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię bawić się kolorem i robię to często. W sumie ostatnio zobaczyłam to beżowe cudeńko: https://luxusowi.pl/produkt/polo-ralph-lauren-sukienka i nie mogłam tej sukienki nie kupić. Muszę przyznać, że jest przewiewna i wygodna, a kolor jest jescze lepszy na żywo. W sumie miałam sporo szczęścia, bo w tym sklepie trwają letnie wyprzedaże i za sukienkę zapłaciłam o 50% mniej. Takie okazje to ja lubię, a gdy je widzę, to chętnie z nich korzystam. No co, to się opłaca.
ODPOWIEDZ