Różne

Prezenty Mikołajkowe

Mikołajki tuż przed nami, prezentowy szał zakupowy już się rozpędza! I znów pojawiają się podobne do zeszłorocznych pytania: co ja dam bliskim w prezencie? Co takiego mogę kupić? Na co czekają? Czego potrzebują? Z czego się ucieszą?

Problematyczne święta

Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo jest wybrać odpowiednie prezenty – dokonywanie decyzji zakupowych jest pewnym rodzajem sztuki, bazującej na empatii wobec drugiej osoby, wyostrzonym zmyśle obserwacji, umiejętności dostrzeżenia wartości w danym przedmiocie. Choć znamy nasze mamy, naszych ojców, siostry i braci na wylot, to i tak rok w rok pojawiają się trudne pytania o prezent do kupienia. Sytuację upraszczają konkretne potrzeby – zepsuta wyciskarka do soku, czy spalona patelnia. Zdarzają się jednak takie sytuacje, kiedy nasi bliscy nie wyrażają żadnych oczekiwań, co wtedy zrobić? Jak rozwiązać problem prezentowy?

shutterstock_519366760-1

Spersonalizowane prezenty mikołajkowe

Prezenty mikołajkowe wcale nie muszą być duże i drogie, powinny być raczej wprawiającym  w dobry nastrój drobiazgiem, dzięki któremu nastrój obdarowanego znacznie się poprawi. Dziś wiele osób o tym zapomina, kupują prezenty, żeby pokazać na co ich stać. A przecież nie o to chodzi w całym przedsięwzięciu świątecznym. Nasi bliscy ucieszą się z drobiazgów z miłymi napisami, przyjaznymi grafikami, czy przypominającymi o miłych chwilach zdjęciach. Tego typu drobiazgi możecie sami zaprojektować i zamówić ich wykonanie w stworzonych ku temu specjalnych drukarniach z pamiątkami, w takiej jak na przykład gartees.pl. Kubki z napisami wspaniałej mamie, cudownemu tacie czy najdroższemu dziadkowi, to wciąż sentymentalne produkty na liście prezentów świątecznych. Sentymentalne i wzruszające. To prezenty, na które nie wydamy całej pensji,  a które z pewnością spełnią swoją rolę. Oprócz kubków, możecie zamówić również personalizowane poduszki ozdobne, jak i koszulki, czy piżamki dla swoich bliskich. A może macie jakieś inne pomysły, jak rozbudzić świąteczną atmosferę rodzinnych serc?

Podobny wpis

6 komentarzy

 1. Tomek

  Personalizacja jest już chyba wszędzie!!!

 2. Ala

  Do mnie już nawet nawigacja mówi po imieniu:D

 3. Dominika

  Dlatego ja zdecydowanie wolę dawać w prezencie kasę. Każdy sobie przeznaczy na to, na co jej potrzebuje. Uważam, że większość prezentów to z reguły kompletne niewypały.

 4. Justyna

  Też uważam, że kasa to dobry pomysł. W mojej rodzinie prezenty na takie okazje daje się tylko dzieciom. A dzieci już dobrze wiedzą, co najlepiej zrobić z kasą 🙂

 5. Marta

  U nas na Mikołaja tylko słodycze. Prezenty są na święta. Nie można dawać dzieciakom za często prezentów bo się zwyczajnie przyzwyczają.


  http://theview.pl/

  • Basia

   Tak samo jest u nas. Później jest gwiazdka i znowu trzeba kupować prezenty. A przecież nikt w toto lotka nie wygrał żeby co chwile prezenty kupować.


   http://qualitypixels.pl/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie upubliczniany. Pola wymagane są oznaczone gwiazdką.