Category

Moda dziecięca

Home » Moda dziecięca

6 posts
Bookmark?Remove?

Dlaczego ubrania moro dla dzieci to dobry pomysł?

 - 

Ubrania w stylu militarnym stały się hitem wśród kultowych zestawów dla dorosłych oraz dla dzieci. Warto o nich pamiętać podczas kompletowania dziecięcej garderoby, ale nie tylko wówczas. Moro sprawdza się świetnie w różnych sytuacjach, bo jest bardzo uniwersa... More »

Bookmark?Remove?

W krainie łagodności, czyli klasyka Lego dla najmłodszych.

 - 

Dzieci, jak nikt inny na świecie, przepełnione są kreatywnymi myślami. Ich twórcze umysły nie są niczym ograniczone – i właśnie to jest w dzieciństwie najpiękniejsze. Dlatego, wybierając zabawki dla przedszkolaka, szukajmy takich rozwiązań, które nie tylko poz... More »

Jak elegancko ubrać malucha?
Bookmark?Remove?

Jak elegancko ubrać malucha?

 - 

Przy wyborze garderoby dla dziecka, niezależnie od jego wieku, staramy się kierować przede wszystkim kwestią wygody. O ile dorosły spędza sporo czasu siedząc przy biurku, w samochodzie – o tyle dziecko potrzebuje o wiele więcej aktywności i nie znosi bezruchu.... More »

Modne dziecko
Bookmark?Remove?

Modne dziecko

 - 

Jeśli wybieramy się na ważną uroczystość rodzinną, oczywistym staje się zabranie ze sobą swoich pociech – to przecież pełnoprawni członkowie rodziny. Jeżeli to świętowanie w wąskim gronie najbliższych, nie musimy przejmować się zbyt specjalnie strojami, zdarza... More »

Elegancki strój dla dziecka

 - 

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko ładnie wyglądało, w końcu to jego oczko w głowie. Szczególnie mamy przykładają do tematu ubioru swoich dzieci dużą wagę. Stroimy nasze córki, ale nie tylko, bo chłopcy też są schludnie i modnie ubierani. Producenci ubrań dla... More »