Kosmetyki Makijaż na sylwestrową noc

Makijaż na sylwestrową noc

Coraz większymi krokami zbliża się do nas Sylwester – noc zabaw, śpiewów i pożegnania ze starym rokiem. Wiele z nas planuje wówczas udział we wspaniałej imprezie, która przyćmi wszystkie z poprzedniego roku. W tę wyjątkową noc warto zadbać o nasze stylizacje, by stać się gwiazdą wieczoru.
Wybór sukienki jest niełatwym zadaniem, ale w ślad za nim pojawiają się kolejne dylematy: jak dobrać dodatki do sukienki? Jakie buty założyć? Jaki makijaż i jaka fryzura będą pasowały najlepiej? Niektóre z pań wybierają się wcześniej do kosmetyczki i tym samym zlecają jej wykonanie sylwestrowego makijażu, co jest rozwiązaniem wygodnym i praktycznym, lecz niestety również – kosztownym. Zwolenniczki własnoręcznego wykonywania makijażu oraz oszczędności powinny w tym dniu stanowczo zrezygnować z wszelkiego umiaru – sylwestrowy makijaż powinien być błyszczący, przyciągający uwagę i lekko szalony. To noc, w czasie której wypada nam mieć zarówno mocno podkreślone oczy, jak i soczysty kolor na ustach. Odpowiednio wcześniej warto wypróbować rozmaite cienie na powieki oraz ozdoby – możemy zdecydować się na doczepienie sztucznych rzęs, powinnyśmy jednak odpowiednio wcześniej wypróbować ich aplikację, by w dzień imprezy nie straszyć czerwonymi, zapuchniętymi powiekami. Wiele interesujących palet kolorystycznych z brokatowym wykończeniem znajdziemy także w internecie, a dodatkowe poradniki pomogą nam w wykonaniu perfekcyjnego makijażu. Pamiętajmy, że ma on wytrzymać przez całą długą noc, dlatego warto zaopatrzyć się wcześniej w bazę pod makijaż oraz utrwalacz.

Podobny wpis

5 komentarzy

 1. Kizia

  najważniejsze w okazjonalnym makijażu są odpowiednio nałożone warstwy, dzięki którym twarz nabiera konkretnego wyrazu i wygląda świeżo!

  • Ania

   Jakie warstwy masz na myśli? Podkład i pudry modelujące czy co dokładnie?

 2. Inga

  ale jak ma wyglądać świeżo z kilkoma warstwami??? :>

  • Anna

   Jak kosmetyki są dobrej jakości to nawet przy kilku warstwach potrafią wyglądać dobrze. Oczywiście żeby tak było to trzeba też umieć ich używać 🙂


   http://narozdrozu.pl/

   • Daniela

    To prawda. Ja od jakiegoś czasu używam tylko markowych kosmetyków i jestem dużo bardziej zadowolona z trwałości i efektu. Warto inwestować w siebie i w produkty, których używamy.


    http://bozarto.pl/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie upubliczniany. Pola wymagane są oznaczone gwiazdką.