Kosmetyki Makijaż, który przetrwa całą noc

Makijaż, który przetrwa całą noc

Noc sylwestrowa jest tylko raz w roku, dlatego warto zadbać, aby wspomnienia z nią związane były wyjątkowe. Niezależnie od tego w jaki sposób spędzamy tę noc i z kim witamy Nowy Rok, zawsze chcemy wyglądać wyjątkowo! Każda kobieta pragnie również wyglądać tej nocy odważnie i przebojowo. Niektórzy spędzają Sylwestra na hucznych przyjęciach, inni na domówkach lub w gronie najbliższych. Nieodłącznym elementem stroju każdej kobiety jest wspaniały makijaż.
Od makijażu sylwestrowego powinniśmy wymagać przede wszystkim jednej podstawowej rzeczy. Powinien on przetrwać całą noc, aż do rana. Oprócz tego makijaż powinien idealnie pasować do stroju. Jeżeli impreza wymaga przebrania, makijaż może być wspaniałym dopełnieniem stroju. W ten niezwykły dzień możemy pozwolić sobie na ekstrawagancki wygląd. Odrobina brokatu na oczach jest jak najbardziej wskazana. Do makijażu oczu powinien być odpowiednio dopasowany kolor ust. Odważniejsze lub kochające klasykę kobiety mogą wybrać czerwoną szminkę. Jest ona zawsze w modzie i doskonale podkreśla kontur ust. Dla kobiet bardziej romantycznych i delikatnych polecane są szminki o odcieniach różowych. Istotnym elementem jest również róż na policzki dodający twarzy kolorów. Na koniec warto zabezpieczyć i utrwalić cały makijaż pudrem. Dzięki niemu skóra będzie również matowa.
Dzięki dobremu makijażowi sylwestrowemu, każda kobieta będzie wyglądać dobrze na zdjęciach z imprezy. Nawet na sam koniec, kiedy zaświeci poranne słońce, twarz dalej będzie wyglądać pięknie i elegancko.

Podobny wpis

2 komentarze

 1. Ada

  Ja mam swoją sprawdzoną kosmetyczkę i zawsze do niej chodzę kiedy jest jakaś okazja i potrzebuję nieskazitelnego makijażu. To najlepsze rozwiązanie dla mnie.


  http://opak-fol.pl/

  • Maria

   A nie lepiej robić sobie taki makijaż samemu? Dużo na pewno zaoszczędzisz – wystarczy, że kupisz kilka dobrych kosmetyków.


   http://www.bishojo.com.pl/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie upubliczniany. Pola wymagane są oznaczone gwiazdką.