Olejki konopne

Polecamy znane marki, dzielimy się opiniami, recenzujemy produkty. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Inocenty
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2021, 7:58

Olejki konopne

Post autor: Inocenty »

Czy stosujecie olejki konopne? powiedzcie, z jakiej firmy kupić taki olejek cbd? Wolałabym nie kupować kota w worku, tylko dobrej jakości produkt, więc postanowiłam, że zdecydowanie lepiej jest dopytać o to tutaj, na forum. Na pewno ktoś z Was jest bardziej ode mnie zorientowany w temacie i przy okazji będzie mógł mi napisać, od jakiego stężenia najlepiej zacząć?
Anna Dekiel

Re: Olejki konopne

Post autor: Anna Dekiel »

Cześć. Ja stosuję olejki rano, w ciągu dnia waporyzuję CBD i CBG. Najlepiej zacząć od 10mg substancji czynnej na raz i potem poprawiać. Np. jak masz susz CBD (ja kupuję na https://kroczeniedzwiedzicy.pl/), który ma ok 10% stężenia, to waporyzujesz sobie na raz ok 0,1 grama suszu. Wszystko trzeba samemu obserwować, bo każdy organizm reaguje inaczej. Mi wystarcza ok 20 miligramów CBD na dzień i czuję się świetnie.
Odradzałabym palenie jointów z CBD, bo to strata towaru. Waporyzacja jest znacznie lepsza i dużo bardziej wydajna. Jak się to umiejętnie robi, to terapia dzienna nie powinna przekraczać 10 PLN.
Julita1

Re: Olejki konopne

Post autor: Julita1 »

Istnieje dzisiaj wiele opinii na temat olejków z ziół. Wiadomo, że każdy może sam zdecydować, jakie okażą się dla niego idealne. Z pewnością waporyzator do thc sprawdza się osobom, które chcą zacząć przyjmować różne zioła. Warto się w taki zaopatrzyć.
ODPOWIEDZ