Naturalna pielęgnacja włosów

Włosomaniaczki - łączcie się! Szampony, odżywki, olejowanie, proteiny i emolienty. Wszystko o pielęgnacji włosów.
Awatar użytkownika
lisa-74
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2020, 1:30

Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: lisa-74 »

Cześć! Mam problem z szybko przetłuszczającymi się włosami. Przetestowałam już masę drogeryjnych szamponów, ale żaden z nich nie działa. Pomyślałam, że może to kwestia jakiś chemicznych dodatków w składzie. Co myślicie? Czy naturalne produkty byłyby dla moich włosów odpowiednie?
Awatar użytkownika
Grażyna-81
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2020, 14:40

Re: Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: Grażyna-81 »

Też miałam ten problem z drogeryjnymi szamponami. Wypróbowałam szampon, który miał w pełni naturalny skład i problem zniknął :) Myślę, że u Ciebie też się to sprawdzi. Zajrzyj na unlapin.pl, mają tam spory wybór naturalnych kosmetyków, polecam :)
Awatar użytkownika
Aniela56
Posty: 31
Rejestracja: 19 sie 2020, 17:46

Re: Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: Aniela56 »

Zabiegu idealnego dla siebie polecam Ci szukać w ofercie: http://abdesign.wroc.pl/salon-urody/ . Salon urody świadczy swoje usługi na wysokim poziomie, więc Twoje włosy na pewno po wizycie tutaj będą wyglądać zjawiskowo. Warto zdecydować się też na pozostałe zabiegi oferowane przez salon. Polecam
Awatar użytkownika
DominikaSzel
Posty: 36
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:01

Re: Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: DominikaSzel »

Jeśli chodzi o wybór dobrych zabiegów na wzmocnienie, czy także wykonanie różnych zmian i metamorfoz to na pewno warto zwrócić uwagę na Inharmony w przypadku których możecie liczyć na jakość, profesjonalne podejście i jednocześnie konkretne porady, co pozwoli Ci wyjść od nich piękniejszą i czując się naprawdę dużo młodziej. Taką fajną propozycją jest na pewno PRO FIBER, czy KERASTASE FUSIO DOSE.
Awatar użytkownika
Modnaja
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:33

Re: Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: Modnaja »

Z naturalnych sposobów to na pewno warto wykorzystac olej z wiesiołka. Tylko nie do olejowania włosów (mnie w ogole ta metoda nie przekonuje), tylko zażywac olej w kapsułkach. Ja biorę oeparol od 3 miesiecy i mam włosy w świetnej kondycji. Wiadomo, ze nie od razu widac efekty ale już po 4-5 tygodsniach zmiana jest widoczna. Mi się bardzo wzmocniły włosy odkąd zażywam olej.
majkuś

Re: Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: majkuś »

O włosy trzeba dbać, jak dostarczymy im cennych właściwości, to będą one zdrowe, mocne i piękne. Dlatego warto sprawdzić sobie jakie świetne są kosmetyki Seboradin. One są inspirowane naturą, bo ich w składzie tylko znajdziemy substancje aktywne pochodzenia roślinnego. Dlatego też są tak skuteczne i pozwalają rozwiązać wiele problemów z włosami.
gość

Re: Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: gość »

Ja miałam właśnie problem z przetłuszczaniem się włosów i od dłuższego już czasu używam naturalnych produktów od Orientany i zauważyłam ogromną różnce. Nie przetłuszczają się przede wszystkim tak szybko i są super lśniące. Polecam te z imbirem i trawą cytrynowa=ą.
MonikaŚ

Re: Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: MonikaŚ »

Ja jakiś czas temu odkryłam szampony w kostce i bardzo się w nich zakochałam. Szczególnie chwalę sobie szampon w kostce Owsiany z Doliny Czeremchy - https://eranatura.pl/naturalne-kosmetyki-do-wlosow/ . Wypróbujcie sobie. Taka kostka jest bardzo wygodna w użytkowaniu a szampony od nich są bardzo wydajne, nie wymydla się tak szybko.
Aneśka

Re: Naturalna pielęgnacja włosów

Post autor: Aneśka »

W przypadku kiedy szukacie wyjątkowych propozycji w zakresie dobrej jakości kosmetyków również do pielęgnacji włosów to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę zestawionych propozycji najlepszych marek przez ceneo http://www.ceneo.pl/Szampony_do_wlosow/ ... ndynek.htm również do różnych typów włosów. Można liczyć na przystępne ceny, możliwość porównania sobie różnych produktów oraz marek, jednocześnie sprawdzając sklepy w których są najlepsze okazje ;)
ODPOWIEDZ