Kategoria kursu C

Zbieramy opinie o ciekawych promocjach, rabatach i najlepszych ofertach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Sensor
Posty: 58
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:10

Kategoria kursu C

Post autor: Sensor »

Zależy mi na ukończeniu kursu prawa jazdy z kategorii C. Może wydawać się Wam dziwne, ale wiele kobiet teraz jeździ "ciężarówkami" :) A co wy sądzicie o mojej decyzji?
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Re: Kategoria kursu C

Post autor: Koralik »

Ależ moja Droga to nic zdrożnego! Moja siostra też ma takie marzenie i nawet intensywnie zaczęła szukać odpowiedniego ośrodka szkoleniowego. Tu widziałam https://www.kursylektor.pl fajną propozycję za niezbyt duże pieniądze. Tylko 14 dni i w pakiecie: materiały dydaktyczne i zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Zapewniają również transfer z lotniska, zakwaterowanie z wyżywieniem, tłumaczenia i badania.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:13

Re: Kategoria kursu C

Post autor: Jagoda »

Teraz, kiedy są systemy wspomagania i ogólnie jest dużo wsparcia nie ma problemu. Inną sprawą jest to, że kierowcy C często coś sami naprawiają. Mój brat jeździ na dźwigach (już z 10 lat chyba) i nie raz samemu coś naprawiał ;) Ale ogólnie kobiet jeździ coraz więcej na tirach chociażby - tak samo na autobusach ;)
Śrubokręt-21

Re: Kategoria kursu C

Post autor: Śrubokręt-21 »

Sensor pisze: ↑15 sty 2019, 16:11 Zależy mi na ukończeniu kursu prawa jazdy z kategorii C. Może wydawać się Wam dziwne, ale wiele kobiet teraz jeździ na kurs na pojazdy uprzywilejowane :) A co wy sądzicie o mojej decyzji?
Nie widzę problemu. Każdy powinien mieć szansę spełniania się w takim zawodzie jaki chce i mieć umiejętności, takie jakie najbardziej mu pasują.
ODPOWIEDZ