dobra prostownica

Włosomaniaczki - łączcie się! Szampony, odżywki, olejowanie, proteiny i emolienty. Wszystko o pielęgnacji włosów.
Awatar użytkownika
granatka
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:24

dobra prostownica

Post autor: granatka »

jakie macie prostownice? Warto mieć taką z jonizacja? Na jakie funkcje zwracać uwagę. Zastanawiam się ktore płytki najlepsze, znalazłam z tytanowymi płytkami jeden model od babyliss, ma któras z was taką która ma taką powłokę w prostownicy?
ćmizia

Re: dobra prostownica

Post autor: ćmizia »

ja ma prostownicę z tytanowymi płytkami, mój mode to babyliss st482E, jest genialna, prostuje szybko i sprawnie, można sobie ustawić temperature, przez to ze ma taki zaokraglony kształt to łatwo też zrobić loki, bardzo polecam :)
tiktąk

Re: dobra prostownica

Post autor: tiktąk »

Mi sie bardzo spodobała prostownica bezprzewodowa. Babyliss ma taką w swojej ofercie i szczerze powiedziawszy perspektywa pozbycia się problemu gdzie prostownicę podłączyć bardzo mi się podoba. Wygląda super, bardzo elegancko, widziałam, że można różne temperatury ustawić.
ŁobodaAsia

Re: dobra prostownica

Post autor: ŁobodaAsia »

Dobra prostownica to dopiero podstawa. Warto wiedzieć jak dobrze wyprostować włosy, aby ich nie spalić. Ja często prostowałam włosy w zbyt wysokiej temperaturze i później miałam problemy z przesuszonymi włosami. Pomogły dopiero odżywki i długa regeneracja. Teraz już mniej prostuję włosy i w normalnej temperaturze :D
Kręcona

Re: dobra prostownica

Post autor: Kręcona »

granatka pisze: ↑23 lip 2020, 13:31 jakie macie prostownice? Warto mieć taką z jonizacja? Na jakie funkcje zwracać uwagę. Zastanawiam się ktore płytki najlepsze, znalazłam z tytanowymi płytkami jeden model od babyliss, ma któras z was taką która ma taką powłokę w prostownicy?
Ja polecam prostownicę parową, jeśli chcecie prostować często i nie mieć siana zamiast włosów... Owszem, kosztuje więcej, ale moim zdaniem w tym przypadku warto raz zainwestować. Potem na kurację włosów i fryzjerów wyda się i tak 2x tyle xD
Piśnierek

Re: dobra prostownica

Post autor: Piśnierek »

Kręcona pisze: ↑10 lis 2021, 15:43
granatka pisze: ↑23 lip 2020, 13:31 jakie macie prostownice? Warto mieć taką z jonizacja? Na jakie funkcje zwracać uwagę. Zastanawiam się ktore płytki najlepsze, znalazłam z tytanowymi płytkami jeden model od babyliss, ma któras z was taką która ma taką powłokę w prostownicy?
Ja polecam prostownicę parową, jeśli chcecie prostować często i nie mieć siana zamiast włosów... Owszem, kosztuje więcej, ale moim zdaniem w tym przypadku warto raz zainwestować. Potem na kurację włosów i fryzjerów wyda się i tak 2x tyle xD
Rozumiem, że sama masz prostownicę parową i dlatego polecasz? Można spytać jakiego modelu używasz?
ODPOWIEDZ