Krem pod oczy

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Patiś

Krem pod oczy

Post autor: Patiś »

Krem pod oczy – eyes EFFECT® fitmy NATYRE EFFISCIENCEto kompleksowa pielęgnacja okolic oczu zapobiegająca i redukująca wszelkie oznaki starzenia i zmęczenia wokół oczu.
Jedyny organiczny i certfikowany dermokosmetyk na świecie zarejestrowany we francuskim słowniku medycznym Vidal!
Jest to rewelacyjna kuracja zwalczająca cienie pod oczami! - polecam
https://medikur.pl/produkt/krem-pod-oczy-eyes-effect/
Puśka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Puśka »

"Lubię" te posty stworzone tylko dla reklamy ;-) kobitki, nie dawajcie się zwieść, nie trzeba tych "super drogich" kremów kupować, czasami kosmetyk za kilka-kilkanaście złotych również może się doskonale sprawdzić! Także w kwestii kremów pod oczy, a im bardziej naturalny i prosty w składzie - tym lepszy! :-)
Mileńka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Mileńka »

Puśka pisze: ↑17 cze 2021, 15:37 "Lubię" te posty stworzone tylko dla reklamy ;-) kobitki, nie dawajcie się zwieść, nie trzeba tych "super drogich" kremów kupować, czasami kosmetyk za kilka-kilkanaście złotych również może się doskonale sprawdzić! Także w kwestii kremów pod oczy, a im bardziej naturalny i prosty w składzie - tym lepszy! :-)
A to jakie "tanie" i jednocześnie dobre kosmetyki byś poleciła? Bo ja to jednak zawsze uważałam, że za jakość się płaci...
Aleksandraź

Re: Krem pod oczy

Post autor: Aleksandraź »

Ja polecam ten kolagen pod oczy , testuje go od dłuższego czasu i jest naprawdę super, więc mogę z całego serca polecić. Jest naturalny więc to kolejny z plusów, warto zajrzeć na ich stronę bo mają fajne produkty, u mnie w kosmetyczce zagościły już na stałe
Puśka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Puśka »

Mileńka pisze: ↑17 cze 2021, 18:33
Puśka pisze: ↑17 cze 2021, 15:37 "Lubię" te posty stworzone tylko dla reklamy ;-) kobitki, nie dawajcie się zwieść, nie trzeba tych "super drogich" kremów kupować, czasami kosmetyk za kilka-kilkanaście złotych również może się doskonale sprawdzić! Także w kwestii kremów pod oczy, a im bardziej naturalny i prosty w składzie - tym lepszy! :-)
A to jakie "tanie" i jednocześnie dobre kosmetyki byś poleciła? Bo ja to jednak zawsze uważałam, że za jakość się płaci...
Kochana, chociażby kremów Ziaji za parę złotych masz od koloru do wyboru, ja już ileś wypróbowałam i żaden mnie nie zawiódł. Luknij sama: https://www.notino.pl/search.asp?exps=k ... zy%20ziaja ;-)
Zuźka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Zuźka »

Puśka pisze: ↑17 cze 2021, 15:37 "Lubię" te posty stworzone tylko dla reklamy ;-) kobitki, nie dawajcie się zwieść, nie trzeba tych "super drogich" kremów kupować, czasami kosmetyk za kilka-kilkanaście złotych również może się doskonale sprawdzić! Także w kwestii kremów pod oczy, a im bardziej naturalny i prosty w składzie - tym lepszy! :-)
żaden krem pod oczy nie jest tak świetny jak płatki hydrożelowe Efektimy za 3 zł
ODPOWIEDZ