Spędzanie czasu w ogrodzie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Tomękpl

Spędzanie czasu w ogrodzie

Post autor: Tomękpl »

Cześć

Chciałbym urozmaicić mile spędzony czas w ogrodzie. A w jaki sposób Wy spędzacie czas i jak go urozmaicacie? Ja zastanawiam się nad kupnem grilla ogrodowego i myślę że strona grillomaniak.pl ma najlepsze oferty, jeśli chodzi o paleniska. A co Wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
ramonesska
Posty: 143
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:43

Re: Spędzanie czasu w ogrodzie

Post autor: ramonesska »

grillowanie super sprawa :) sami w tym roku sie zaopatrzylismy w porzadny sprzet https://metrox.eu/pl/136-dom-i-ogrod tutaj zamowilismy :) cenowo super i wybrac tez jest z czego
Awatar użytkownika
kolinka
Posty: 213
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:33

Re: Spędzanie czasu w ogrodzie

Post autor: kolinka »

Mój ogród jest przystosowany do spędzania w nim wolnego czasu i relaksowania się z dobrą książką w ręku. Chociaż teraz trafiłam na trudną lekturę - zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/zmierzch-de ... 35328.html autorka odpowiada na ile wyszła nam demokracja. Pokazuje że na świecie rodzi się coraz większa tęsknota za autorytaryzmem, a nawet zwrot w jego stronę. Trudna lektura, dobrze że czytam ją w domu. A do ogrodu jak przyjdzie czas wybiorę coś lżejszego.
Awatar użytkownika
izka01
Posty: 180
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:22

Re: Spędzanie czasu w ogrodzie

Post autor: izka01 »

Między innymi po to jest ogród, żeby spędzać w nim czas, odpoczywać. Dlatego warto zadbać, żeby było w nim ładnie, tak jak sobie wymarzymy. Mi udało się taki właśnie stworzyć, z pomocą firmy Joniec i elementów architektury ogrodowej jakie mam od nich. Wybrałam palisady łupane z których mam porobione obrzeża przy trawnikach, rabatach z kwiatami. W sumie pozwalają na sporą dowolność jeśli chodzi o aranżację. Dużo ładniej jak jest wszystko uporządkowane.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Spędzanie czasu w ogrodzie

Post autor: Katarzyna »

izka01 pisze: ↑09 mar 2021, 12:05 Wybrałam palisady łupane z których mam porobione obrzeża przy trawnikach, rabatach z kwiatami.
A czy ktoś z Was zamawiał może obrzeża do swojego ogrodu w firmie Sammler z Plewisk koło Poznania? Ja słyszałam na jej temat sporo dobrego. Podobno firma ta produkuje takie obrzeża w 100% z recyklingu, co czyni ją bardzo ekologiczną. Prowadzi ona gospodarkę obiegu zamkniętego, czyli GOZ. Co o tym sądzicie? Mieliście kiedyś z tą firmą do czynienia?
ODPOWIEDZ