Czy można nauczyć się malować paznokcie?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
MartaSz
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:32

Czy można nauczyć się malować paznokcie?

Post autor: MartaSz »

Przyznam szczerze, że malowanie paznokci nigdy nie było moją mocna stroną, ale zawsze zazdrościłam innym dziewczyną ładnie pomalowanych paznokci. Nie stać mnie na drogie zabiegi u kosmetyczki. Trafiłam ostatnio na lakier inteligentny, który jest łatwy w aplikacji i długo utrzymuje się na płytce. Powiem szczerze, że jak dla mnie to strzał w dziesiątkę i wybawienie. Polecam.
Awatar użytkownika
Himara
Posty: 17
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:06

Re: Czy można nauczyć się malować paznokcie?

Post autor: Himara »

Oczywiście że można! Dużo ciekawych akcesoriów, które pomogą Ci w doskonaleniu swojej techniki z pewnością znajdziesz tutaj https://didierlab.sklep.pl/bazy-i-topy/
Awatar użytkownika
cosmo
Posty: 34
Rejestracja: 19 sie 2020, 12:49

Re: Czy można nauczyć się malować paznokcie?

Post autor: cosmo »

Najlepiej wybrać jakieś trwałe lakiery, które przez długi czas będą się utrzymywać na naszych pazurkach. Co jeszcze warto mieć przy stylizacji paznokci? To, również gąbeczki do ombre. Dzięki nim, stworzycie super stylizacje.
justyna9433

Re: Czy można nauczyć się malować paznokcie?

Post autor: justyna9433 »

MartaSz pisze: ↑20 cze 2020, 18:20 Przyznam szczerze, że malowanie paznokci nigdy nie było moją mocna stroną, ale zawsze zazdrościłam innym dziewczyną ładnie pomalowanych paznokci. Nie stać mnie na drogie zabiegi u kosmetyczki. Trafiłam ostatnio na ..., który jest łatwy w aplikacji i długo utrzymuje się na płytce. Powiem szczerze, że jak dla mnie to strzał w dziesiątkę i wybawienie. Polecam.
Ja miałam bardzo łamliwe paznokcie. Nigdy nie mogłam ich zapuścić. Pękały mi wzdłuż i musiałam obcinać je aż do skóry, co było bardzo bolesne. Teraz mam długie ładne paznokcie, które szybko rosną. Jak to zrobiłam? Przestałam malować paznokcie, dałam im odpocząć. Jedyne co używałam to odżywka Eveline Diament. Odżywkę tą z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić. Paznokcie po niej są mega twarde.

Obrazek
ODPOWIEDZ