Sklep z kosmetykami ziołowymi online

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
pola70
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, 3:19

Sklep z kosmetykami ziołowymi online

Post autor: pola70 »

Jakie znacie sklepy internetowe z naturalnymi kosmetykami do ciała i włosów? Podzielcie się swoimi ulubionymi stronami, chętnie je przejrzę :)
Awatar użytkownika
Ingryda76
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 2:54

Re: Sklep z kosmetykami ziołowymi online

Post autor: Ingryda76 »

Jeśli chodzi o ziołowe kosmetyki, to moim faworytem jest andromeda-sklep.pl. Mają też w ofercie suplementy diety, zioła i eko środki czystości. Lubię ten sklep za błyskawiczną dostawę, miłą obsługę i ogromny wybór produktów.
Awatar użytkownika
ModnaUrodziwa
Posty: 9
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:16

Re: Sklep z kosmetykami ziołowymi online

Post autor: ModnaUrodziwa »

pola70 pisze: ↑06 cze 2020, 21:04 Jakie znacie sklepy internetowe z naturalnymi kosmetykami do ciała i włosów? Podzielcie się swoimi ulubionymi stronami, chętnie je przejrzę :)
Jeśli chodzi o ciało to słyszałam, że dobre są kosmetyki konopne, ale nie wiem ile w tym prawdy, bo jeszcze nie stosowałam :P Masz jakiś problem ze skórą czy po prostu chodzi o kwestie pielęgnacyjne ? Zerknij sobie na te kremy, maści i balsamy > https://konopne24.pl/kosmetyki-konopne Ja sama pewnie jakieś zamówię, ale tyle tego tam mają, że muszę przejrzeć wszystko zanim coś wybiorę :) I daj znać na co się zdecydowałaś !
zrobić

Re: Sklep z kosmetykami ziołowymi online

Post autor: zrobić »

Żegnajcie, ludzie i nastolatki, od teraz w większości musicie starać się o poprawę zdolności kredytowej dla siebie na prezent dla młodych kobiet. Ponadto istnieje możliwość ubiegania się o kolejne rozszerzenie dotyczące niepotrzebnych rekordów i informacji kredytowych. Pieniądze z oglądania znacznie poprawiają twoje życie. Możesz zrobić pozyczki online bez baz prezent swoim dzieciom w dowolnym momencie szybko lub. zdobądź kolejne urządzenie
Zefełka

Re: Sklep z kosmetykami ziołowymi online

Post autor: Zefełka »

O pewnego czasu używam kosmetyków z konopi. Bardzo służą mojej skórze i włosom. Miałam problem z suchą skórą a od kiedy kupuję te kosmetyki to skóra bardzo poprawiła swój wygląd. Znajoma poleciła mi sklep https://www.konopieizdrowie.pl/ Mają duży wybór, dobra jakość za rozsądną cenę. Warto wypróbować.
ODPOWIEDZ