polecane spacerówki

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
malva
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:57

polecane spacerówki

Post autor: malva »

Hej dziś poruszę temat rzekę i zdaje sobie z tego sprawę :) chodzi mi o spacerówki - jakie firmy polecacie ? Synek ma już prawie 1,5 roku i chciałabym mu kupić nowy wózek. Tylko teraz pytanie - co wybrać ?
Awatar użytkownika
kinnia
Posty: 85
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:14

Re: polecane spacerówki

Post autor: kinnia »

Wiesz co tych firm jest całkiem dużo to zależy czego szukasz. Na pewno niedrogie a dobre jakościowo wózki znajdziesz w Easy Go ( mam i ich spacerówkę i fotelik samochodowy). Wózki porządne a przy tym stosunkowo niedrogie :)
Awatar użytkownika
gilza
Posty: 58
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:43

Re: polecane spacerówki

Post autor: gilza »

zgadzam się z koleżanką wyżej :) easy go ma super jakościowo rzeczy a przy tym w dobrej cenie. Jeśli chodzi o spacerówkę to ze swojej strony polecam MINIMĘ PLUS. Rewelacja pod każdym względem :)
Awatar użytkownika
malva
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:57

Re: polecane spacerówki

Post autor: malva »

dziękuje dziewczyny za info zaraz zerkne sobie na te wózki. gilza a Ty mozesz napisać coś wiecej o tym wózku ? wiesz czy jest lekki, jakie koła, jak z amortyzacją itd.

zbrojownia kielce
Awatar użytkownika
gilza
Posty: 58
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:43

Re: polecane spacerówki

Post autor: gilza »

minima plus nie tylko świetnie wygląda ( przyciąga wzrok wielu przechodniów na spacerach) to jeszcze jest bardzo funkcjonalnym i praktycznym wózkiem. To co w niej lubię to ta podwyższona prowadnica ( do 106 cm), idealne rozwiązanie także dla wyższych rodziców :) Stelaż jest bardzo lekki, koła bezdętkowe ale zrobione z poliuretanu. Amortyzacja bez zarzutu, nawet spacery po bardziej nierównym terenie są mega przyjemne. No nie ma się do czego przyczepić :)
Awatar użytkownika
samuila
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2019, 19:44

Re: polecane spacerówki

Post autor: samuila »

jeśli dziecko ma już 1,5 roku, weź wózek zgodnie z rodzajem chodu Wózek dziecięcy Peg-Perego https://allmega.pl/kolaski/. Ona jest lekka. W wózku pozycja oparcia, wysokość podnóżka, wysokość rączki są regulowane. Są pasy bezpieczeństwa i koszyk
Awatar użytkownika
malva
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:57

Re: polecane spacerówki

Post autor: malva »

Bardzo Ci dziękuje gilza za informacje :) Jadę w ten weekend na zakupy do galerii i mam nadzieję, że będzie dostępny w sklepach z wózkami to go sobie obejrzę :)
Awatar użytkownika
Marikaa
Posty: 198
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:16

Re: polecane spacerówki

Post autor: Marikaa »

W takim razie sprawdź możliwości jakie oferuje https://aberlystore.pl/pl/c/Wozki-dla-dzieci/113 znajdziesz u nich zarówno wózki spacerowe, jak i w wersji wielofunkcyjnej. Stawiają na sprawdzonych producentów, mają dobre ceny i do tego nie ma problemów z terminami realizacji. Wszystko tak jak być powinno!
Awatar użytkownika
gilza
Posty: 58
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:43

Re: polecane spacerówki

Post autor: gilza »

malva i jak tam, zakupy się udały ? Daj znać, jestem ciekawa czy zdecydowałaś się na wózek Easy Go :)
Awatar użytkownika
tutka
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:00

Re: polecane spacerówki

Post autor: tutka »

Wspomnę od siebie o mojej spacerówce Euro-cart Volt Pro która posiada szerokie siedzisko przeznaczone dla dziecka do 22 kg. Można go złożyć lub rozłożyć jedną ręką, posiada on amortyzowane koła, pojemny koszyk i rozbudowaną budkę.
Awatar użytkownika
malva
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:57

Re: polecane spacerówki

Post autor: malva »

minima plus jest już z nami jakiś czas ale jakoś nie było czasu by się tu na forum tą informacją podzielić :) Wszystko super, fajnie, ze mogłam tu zasięgnąć informacji, które okazały się tak pomocne :)
Awatar użytkownika
Papsi
Posty: 67
Rejestracja: 18 lis 2019, 9:29

Re: polecane spacerówki

Post autor: Papsi »

teraz w sklepach są fajne ceny na spacerówki
Awatar użytkownika
gilza
Posty: 58
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:43

Re: polecane spacerówki

Post autor: gilza »

no i bajka, o to właśnie chodziło :) z każdym dniem będziesz go lubić coraz bardziej i bardziej :) wiem po sobie, tak właśnie miałam :)
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 34
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:21

Re: polecane spacerówki

Post autor: wiola438 »

Może tutaj https://www.wozki-foteliki.pl/ uda się coś znaleźć. Teraz zakupy online to najbezpieczniejsza opcja - szybko, łatwo i wygodnie. Często teraz można trafić też na różne promocje więc warto śledzić na bieżąco. Oni akurat w sieci cieszą się dobrymi opiniami.
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 169
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: polecane spacerówki

Post autor: pamela »

A widzieliście tą https://mamygadzety.pl/x-lander-x-fly-recenzja/ bardzo wygodna i leciutką spacerówkę? Uważam że warto się kierować takimi recenzjami i tu jest dokładnie wózek opisany, od razu wiadomo czy się sprawdzi u nas czy nie
ODPOWIEDZ