Robicie domowe przetwory czy kupujecie?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Czesuawa
Posty: 368
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:05

Robicie domowe przetwory czy kupujecie?

Post autor: Czesuawa »

Jak to wygląda u was?
Robicie domowe przetwory czy kupujecie raczej?
Awatar użytkownika
wajper
Posty: 210
Rejestracja: 18 gru 2019, 8:18

Re: Robicie domowe przetwory czy kupujecie?

Post autor: wajper »

Zależy jakie przetwory.
Czasem jakiś dżemor zrobię.
Ale już bajery typu śliwki w occie winnym to raczej kupuję.
Tutaj https://sklep.vitapol.net/sliwki-w-occie-winnym.html jest taki sklep, gdzie mają ogromny wybór, a wszystkie te przetwory są zrobione ekologicznie, z tradycyjnych receptur, więc warto sobie ten namiar zapamiętać.
Awatar użytkownika
Marikaa
Posty: 198
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:16

Re: Robicie domowe przetwory czy kupujecie?

Post autor: Marikaa »

Nie mam zbyt dużo czasu na przygotowywanie przetworów, natomiast mam swój ulubiony sklep internetowy w którym zawsze zmawiam konfitury, czy owoce w syropie. Podczas ich przygotowania stawiają wyłącznie na ekologiczne produkty, niższą zawartość cukru i genialne propozycje smakowe, aby przełamać te klasyczne smaki za każdym razem. Warto sprawdzić, myślę że akurat w ich przypadku się nie zawiedziecie i zjecie nie jedno świetne śniadanie.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2020, 16:21

Re: Robicie domowe przetwory czy kupujecie?

Post autor: Luizka56 »

Ja kupuję, ostatnio najczęściej zamawiam ze sklepu Eterno. Ich dżemy i konfitury mają naprawdę bardzo dobry skład, rewelacyjny smak no i są zapakowane w urocze słoiczki, dzięki czemu nadają się również na drobny i słodki dodatek do jakiegoś upominku.

zawor czterodrogowy jak ustawic
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Robicie domowe przetwory czy kupujecie?

Post autor: mordka31 »

Domowe jedzenie zawsze wygrywa. Warto zatem stawiać na produkty i przysmaki, które zawsze pobudzają apetyt i są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, ceniących naturalność ale i wysoką jakość. Jeśli zatem kochasz warzywne przetwory i pragniesz spróbować czegoś zupełnie nowego, zajrzyj na stronę https://delikatesy.ufukiera.pl/przetwory-warzywne gdzie otrzymasz bardzo dużo wspaniałych produktów, które bez wątpienia Cię zachwycą.
ODPOWIEDZ