Wyjazdy na święta Wielkanocne

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Czesuawa
Posty: 368
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:05

Wyjazdy na święta Wielkanocne

Post autor: Czesuawa »

Co sądzicie o tym, żeby spędzać takie święta gdzieś na wyjeździe?
Bardziej Wielkanoc niż Boże Narodzenie, czy u was nie ma z tym większej różnicy?
Awatar użytkownika
wajper
Posty: 210
Rejestracja: 18 gru 2019, 8:18

Re: Wyjazdy na święta Wielkanocne

Post autor: wajper »

Wydaje mi się, że prędzej święta Wielkanocne nad morzem by przeszły niż Gwiazdka.
Jakoś tak moja rodzina pod tym względem jest bardziej przywiązana do tradycji.
Tutaj https://herbalsglamping.eu/rodzinnie-w-wielkanoc/ widziałam przykładową ofertę jednego z hoteli.
Można się wybrać tam, żeby miło spędzić taki wyjazd, zrobić sobie wydłużony weekend, tym bardziej, że w tym roku majówka będzie krótka.
Poczytaj tam sobie co i jak.
Awatar użytkownika
HelenJones85
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:13

Re: Wyjazdy na święta Wielkanocne

Post autor: HelenJones85 »

Święta spędzam rodzinnie. Każde. Każdego roku. Nie znudzi mi się to, zwłaszcza że część swojej rodziny widuję tylko wtedy - w święta właśnie. A odkąd wyszłam za mąż, muszę ten czas jeszcze rozdzielić na rodzinę męża. I choć jest to czasem męczące, i spędzamy trochę czasu w samochodzie, w podróży - nie przeszkadza mi to. Doceniam swoją rodzinę. To, że ją mam...

Smuci mnie bardzo, że w tym roku, z powodu koronawirusa, święta wielkanocne spędzimy bez rodziny - sami w domu. To będę pierwsze takie święta i zdecydowanie... najgorsze!

Helena,
sita do czyszczalni
Awatar użytkownika
binamorada
Posty: 105
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Wyjazdy na święta Wielkanocne

Post autor: binamorada »

Ja w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam. Spędzam święta w domu z rodziną, będzie jeszcze babcia. Uwielbiam przygotowania do Wielkanocy, zarówno wszystkie ozdoby jak i gotowanie. Jedno czego nie cierpię robić, może dlatego że nie umiem to pieczenie. Szukam więc w sieci miejsc, gdzie można zamówić wielkanocne wypieki. Znalazłam piękny zestaw babeczek na wielkanoc i na taki wypiek się zdecyduję. Trzeba zadbać o coś pysznego do świątecznej kawy.
ODPOWIEDZ