Półkolonie dla dzieci - fajne?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Czesuawa
Posty: 368
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:05

Półkolonie dla dzieci - fajne?

Post autor: Czesuawa »

Myślicie, że to fajny sposób dla dzieciaków, żeby miło spędzić ferie zimowe?
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/polkolonie/ znalazłam takie półkolonie dla dzieci.
Są tam różne warianty tematyczne, więc da się dobrać coś do zainteresowań dziecka.
Jak sądzicie?
Warto zafundować im coś takiego?
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Re: Półkolonie dla dzieci - fajne?

Post autor: Kamilka »

No jeśli nie ma się możliwości wyjazdu na ferie to całkiem dobre rozwiązanie ale moim zdaniem warto tak zorganizować czas by wyjechać na rodzinne ferie w górach chociaż na kilka dni. Bardzo fajną ofertę ferii ma rodzinny ParkHotel Łysoń w Inwałdzie. Hotel przystosowany jest do pobytów z dziećmi (nawet tymi najmłodszymi). W pobliżu znajdują się stoki narciarskie, można też jechać na wycieczkę do Krakowa czy Wieliczki. Na pewno nikt tutaj nie będzie się nudził.
Awatar użytkownika
kamila9
Posty: 91
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Re: Półkolonie dla dzieci - fajne?

Post autor: kamila9 »

no my na kolonie pojechaliśmy do hotelu pory roku, tam mają wypas jeżeli chodzi o kolonie, super zabawa,dla dzieci codziennie wieczorem jakieś zabawy, dla dorosłych joga, albo grill przy grzańcu, fajnie tam jest jakbym mogła to bym stamtąd nie wyjeżdżała
Awatar użytkownika
damianek332
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2019, 8:52

Re: Półkolonie dla dzieci - fajne?

Post autor: damianek332 »

Jeśli interesujesz się jogą i wewnętrzym rozwojem to zobacz na stronę https://centrumtaraska.pl/new/. Jest to bardzo fajne miejsce w którym można organizować warsztaty jogi, ośrodek mieści się w środku lasu, gdzie można odczuj połączenie z naturą. Zobaczcie sami na ich piękne zdjęcia.
Awatar użytkownika
kamila
Posty: 99
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:24

Re: Półkolonie dla dzieci - fajne?

Post autor: kamila »

Może warto byłoby pojechać całą rodziną na ferie, razem spędzić czas itd? My tak robimy co roku :) Nasza rodzina liczy 5 osób, więc miejsca w bagażniku co prawda zawsze brakuje na cały sprzęt narciarski, ale nie ma tego złego - zawsze korzystamy z usług Wypożyczalnia Boxów. Mają szeroką ofertę i przystępne ceny.
Kołka

Re: Półkolonie dla dzieci - fajne?

Post autor: Kołka »

W takim razie jeżeli szukacie ciekawych propozycji kolonii wakacyjnych dla swoich dzieci to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę kierunków Quatromondis https://quatromondis.pl/kolonie/dla-mlodziezy tym bardziej, ze względu na świetną organizację, listę dodatkowych zajęć i oczywiście wszystko zachowane w genialnym świecie magii. Myślę, że pozytywnie Was zaskoczą i dzieciaki świetnie spędzą ten czas ;)
butla

Re: Półkolonie dla dzieci - fajne?

Post autor: butla »

Ponieważ ferie zimowe 2024 są tuż za rogiem, z pewnością warto zauważyć, że nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć planować specjalne zajęcia i rozrywkę dla swoich dzieci. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie niektórych lokalnych atrakcji, które ma do zaoferowania Twoja okolica. Z tego co wiem, może być kilka świetnych zajęć na świeżym powietrzu i wydarzeń przyjaznych rodzinie, w których dzieci będą mogły wziąć udział.
ODPOWIEDZ