Jak powiększyć biust?

Jak dbać o figurę? Jak zachować dobry wygląd? Jak dbać o siebie? Dzielcie się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
wajper
Posty: 210
Rejestracja: 18 gru 2019, 8:18

Jak powiększyć biust?

Post autor: wajper »

Czy operacja to jedyne rozwiązanie?
Tutaj https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwiaz-p ... le-piersi/ widziałam coś takiego.
Warto powiększyć biust, czy może jednak lepiej szukać jakichś innych opcji?
Chętnie poczytam coś więcej o dostępnych opcjach, jeśli wiecie, gdzie o takich piszą :)
Awatar użytkownika
travel
Posty: 121
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Jak powiększyć biust?

Post autor: travel »

Przed operacją próbowałam wielu innych metod powiększania piersi, ale nic nie przyniosło rezultatów. Dlatego poszukałam dobrego lekarza. Ostatecznie mój wybór padł na dr Żukowską, która świadczy swoje usługi w Łodzi. Polecam - jechałam tutaj ponad 100km, ale nie żałuję - operacja została wykonana naprawdę dobrze :)
Awatar użytkownika
ber002
Posty: 193
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Jak powiększyć biust?

Post autor: ber002 »

Myślę, że w zabiegu używane jest takie znieczulenie, jak blokada kręgosłupa.
Awatar użytkownika
ramonesska
Posty: 143
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:43

Re: Jak powiększyć biust?

Post autor: ramonesska »

W gabinecie Dermed w Katowicach powiekszaja piersi przy wykorzystaniu tkanki tłuszczowej pozyskanej z innego miejsca, taka metoda jest naprawde fajna a rezultaty bardzo naturalne, ja sie zdecydowalam i nie zaluje
mijamoją

Re: Jak powiększyć biust?

Post autor: mijamoją »

Ja miałam powiększany biust przez doktora Łątkowskiego w jego klinice w Polanicy-Zdroju. To jest odpowiedni specjalista, rzetelny, ma szeroki zakres usług, w który wchodzą także operacje biustu, no i posiada bogate doświadczenie w branży. Już na konsultacji przekonałam się, że jest sympatyczny, profesjonalny i kompetentny, opisał mi jak będzie wszystko przebiegać, pomógł mi z konkretnym wybraniem rozmiaru, dopasowaniem go do mojej postury, bo nie chciałam zbyt dużych piersi (moje naturalne są mikroskopijne). Operacja przebiegła pomyślnie i obecnie cieszę się pięknym, jędrnym biustem w rozmiarze C, polecam.
Oliśka

Re: Jak powiększyć biust?

Post autor: Oliśka »

Jeśli szukacie naprawdę dobrego specjalisty z południa naszego kraju, to moim zdaniem zdecydowanie wygrywa dr Anna Olender https://drolender.pl/kategoria-oferty/c ... lastyczna/ to jest naprawdę specjalistka w każdym calu, z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Tak samo jaki i cały personel w jej klinice, w Żarkach Letnisko.
ODPOWIEDZ