Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Dobre rady o zdrowiu i leczeniu - opowiadamy o domowych sposobach, jak i preparatach z apteki. Polecamy lekarstwa i ostrzegamy przed tym, co nam szkodzi. Bo zdrowie to podstawa.
Awatar użytkownika
Czesuawa
Posty: 368
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:05

Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: Czesuawa »

Jak to jest z tym u was?
Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?
Awatar użytkownika
wajper
Posty: 210
Rejestracja: 18 gru 2019, 8:18

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: wajper »

Jak się tak zastanowię, jak to wyglądało u mnie w ostatnim czasie, to faktycznie chodzę prywatnie.
Myślę, że większości nie chce się czekać.
Tutaj https://holsamed.pl/ widziałam namiar na prywatne gabinety lekarzy różnych specjalności.
Wydaje mi się, że warto znać namiary na takie placówki - tak na wszelki wypadek.
Mają tam też szpital jednego dnia.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 240
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:01

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: Angela »

Nie zawsze jesteśmy o wlasnych silach wybrac sie do lekarza - zwlaszcza w przypadku kontuzji kiedy wymagana jest odpowiednia rehabilitacja. jednak w takiej sytuacji znajdzie sie dobre rozwiazane - rehabilitacja z dojazdem do pacjenta. Takie rozwiązanie oferuje rehaexpert http://www.rehaexpert.com.pl to zdecydowanie najlepsze wyjście
Awatar użytkownika
Niestrawska
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:43

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: Niestrawska »

Ja wychodzę z założenia, że na zdrowiu nie ma co oszczędzać, więc chodzę prywatnie do lekarza. Mieszkam na Wilanowie, więc mam pod nosem bardzo dobrą przychodnie Wilmed, przyjmuje tam wielu naprawdę dobrych specjalistów.
Awatar użytkownika
płytka
Posty: 13
Rejestracja: 30 cze 2020, 11:45

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: płytka »

Powiem tak, że nie sądziłam iż do lekarza będę chodzić prywatnie. Ale mam dość patrzenia na to jak mój tata cierpi z powodu problemów z kręgosłupem a do lekarza na ubezpieczenie czeka się latami. A tak dzięki temu, że znalazłam CM Gamma na Mokotowie w Warszawie nie muszę się martwić praktycznie o nic. Tutaj tata uzyskał kompleksową pomoc i to bez czekania nie wiadomo na co
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: elena »

Zdecydowanie tak. Skorzystanie z pomocy lekarza w ramach NFZ jest praktycznie niemożliwe - zwłaszcza jeśli chodzi o lekarzy specjalistów. Ja od kilku lat kupuję prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki temu mam stały dostęp do opieki medycznej. Odezwij się do nich https://unilink.pl/ubezpieczenia/zycie- ... -zdrowotne - w Unilink dobiorą Ci taki pakiet, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i nie będzie drogi.

arsenal ak
Awatar użytkownika
ilka
Posty: 101
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:42

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: ilka »

Tylko i wyłącznie prywatne wizyty. Wiele osób odwiedza lekarzy prywatnie i płacą za wizyty po 150-200 złotych, ale zapewne zapominają, że istnieje coś takiego jak ubezpieczenie zdrowotne. Rok temu składkę wyliczyłam sobie na https://rankomat.pl i nie żałuję. Mając ubezpieczenie od roku mogę odwiedzić jakiego specjalistę tylko chcę, badania krwi niektóre są darmowe, a niektóre ze sporą zniżką. Rezonans magnetyczny też mogę wykonać za darmo. Inwestując niewiele otrzymujemy bardzo dużo.
Awatar użytkownika
kisianka
Posty: 65
Rejestracja: 23 sie 2020, 17:10

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: kisianka »

Czasem mi się zdarza chodzić prywatnie ale to są pojedyncze przypadki. Ostatnio byłam, ale to chciałam potwierdzić czy faktycznie mam tego wirusa hpv czy nie. Wynik wyszedł pozytywny no ale w obu miejscach miałam zalecone stosowanie żelu papilocare.
Awatar użytkownika
kucia
Posty: 120
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:14

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: kucia »

Coraz częściej jednak ostatnio chodzę do lekarza prywatnie, a to dlatego że czas oczekiwania na wizytę jest krótszy jak i wyniki badań znacznie obszerniejsze i dokładniejsze. Jak byłam w szpitalu Mazovia to bardzo szybko dostałam się na wizytę i mój problem wyleczony.
miśka

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: miśka »

tak, już od dłuższego czasu leczę się tylko prywatnie :) ostatnio musiałam wykonać badania do nowej pracy i zapisałam się do Medivity w Warszawie. Tylko u nich termin był dosłownie za 2 dni, gdzie w innych miejscach to był min tydzień oczekiwania. Bardzo sympatyczny personel, wysoka jakość obsługi, umiarkowane ceny.
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 169
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: pamela »

Mnie też bardziej przekonuje prywatna opieka medyczna, choruję na endometriozę i w poradniach na nfz nie potrafili mi pomóc, bo nie operują tak rozległej endometriozy a w szpitalu medicover bez problemu mogłam umówić się na taki skomplikowany zabieg nawet z użyciem plazmy argonowej
Hańka

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: Hańka »

U nas różnie nie raz już trzeba wybrać szpital jak nie ma wyjścia. Ostatnio szpital ortopedyczny , bo ciągle problem z jakimiś przesunięciami żebki w kolanie , ciągle coś, ale tak już jest jak się próbuje wszystko robić z chorą nogą.
Awatar użytkownika
Pawpaw
Posty: 95
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:35

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: Pawpaw »

Jeśli poszukiwana jest przez was jakościowa oferta poradni onkologicznej, to moim zdaniem warto zajrzeć do onkolmed.pl. Jest to miejsce, w którym nie tylko leczą ciało, ale także dają wsparcie i troskliwość, której potrzebuję w trudnym czasie. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć.
Maras

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: Maras »

Korzystając z prywatnej opieki zdrowotnej, pacjenci mają pewność, że ich potrzeby zdrowotne zostaną zaadresowane z najwyższą starannością i uwagą. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ prezentuje placówki, które słyną z indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, co znacząco wpływa na jakość i efektywność leczenia.
zośkaa

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: zośkaa »

Warto także poznać informacje jak śluzówka nosa . Ostatnio moja córka również doświadczała częstych problemów z zatkaniem nosa, więc mocno zależało mi na znalezieniu odpowiedniego środka, który przyniesie jej ulgę.
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 84
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: Do lekarza zawsze chodzicie prywatnie?

Post autor: kalia »

Jeżeli wybierasz się do lekarza to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.panorama-zdrowia.pl/ . Znajdziesz tam wyszukiwarkę, dzięki której bez problemu znajdziesz też możliwość umówienia się do lekarza specjalisty na wizytę.
ODPOWIEDZ