Zaszycie alkoholowe

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Bożena

Zaszycie alkoholowe

Post autor: Bożena »

Mój kuzyn popadł w nałogowe picie alkoholu. Nie chce zostawiać go z tym samego, żeby nie poszedł na dno. I tak już przez alkohol stracił pracę. Dodatkowo popadł w złe towarzystwo i niemalże codziennie jest pijany. Razem z resztą rodziny zamierzamy zapisać go na leczenie. Jednak którą z metod wybrać?

Bożenax

Re: Zaszycie alkoholowe

Post autor: Bożenax »

Wydaję mi się, że wszywka alkoholowa jest świetnym sposobem na pozbycie się nałogu alkoholowego. To zabieg nie wymagający hospitalizacji ani uśpienia. Daje bardzo dobre rezultaty i znacznie pomaga w trakcie terapii alkoholizmu. Polecam też przeczytać więcej na ten temat na https://esperalwarszawa.pl/esperal-wszy ... azowiecki/. Tu opisano dokładnie cały zabieg. Wszycie Esperalu jest zabiegiem szybkim i bezbolesnym.

anna089

Post autor: anna089 »

Alkoholizm to choroba, na którą choruje cała rodzina. Taka jest prawda. Mój brak kilka razy jeździł na odwyk po czym zaczynał dalej pić. Dopiero jak trafił do Ośrodka Leczenia Uzależnień Medox wytrzeźwiał i jestem przekonana, że tym razem nie wróci do picia. Także polecam leczenie alkoholizmu w tym osrodku, bo warto.

kudłaty

Post autor: kudłaty »

Jeżeli Twój kuzyn jest niemalże codziennie pijany to powinniście go zapisać na odtrucie alkoholowe w Poznaniu https://odtruwaniepoznan.pl/ . Specjaliście mogą nawet przyjechać do niego do domu, by dożylnie podać mu kroplówkę. Kroplówka zawiera niezbędne substancje, które pozwolą doprowadzić jego organizm do równowagi. Taki proces zdecydowanie poprawia formę pacjenta i przygotowuje do do dalszej terapii. Później powinniście się zastanowić nad kolejnymi etapami leczenia alkoholizmu.

AnitaŚ

Post autor: AnitaŚ »

Czasem niestety niema innego wyjścia.... i tak było w przypadku mojego męża, który całkowicie rozsypał się po śmierci swoich rodziców, którzy zmarli rok po roku.... Przykra sytuacja wie....ale trzeba żyć dalej, ja też pochowałam swoich rodziców ale wiem, ze mamy dzieci , które nas potrzebują. Niebyło mi łatwo namówić męża na terapie ale zgodził się na wszywkę z esperalu.... Zapisałam go do tego punktu esperal łowicz -http://drburzynski.pl/ w Łowiczu. Jesteśmy na dobrej drodze do stabilizacji....

Julek

Post autor: Julek »

Dobrze, że zareagowaliście z rodziną na tę sytuację. Osoba uzależniona pozostawiona sama sobie, może stoczyć się na dno. Może na początek udajcie się z nim do lekarza. Oceni on stan pacjenta i z pewnością doradzi leczenie. Znam osobę, która po zabiegu wszycia Esperalu w Wejherowie, zupełnie skończyła z piciem. Lek zazwyczaj umiejscawiany jest w części pośladkowej. Wcześniej podawane jest znieczulenie miejscowe, a kolejnym krokiem nacina się skórę i umieszcza tabletki. Ktoś w tym wątku wspomniał o tej formie leczenia. Wydaję mi się, że warto o tym pomyśleć.

ODPOWIEDZ