Zabiegi na poprawę urody

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Urszula1962
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2021, 22:26

Zabiegi na poprawę urody

Post autor: Urszula1962 »

Dziewczyny, macie może za sobą jakieś zabiegi na poprawę urody? Mnie zainteresował niechirurgiczny lifting powiek. Może o nim słyszałyście? Według mnie nie ma nic złego w poddawaniu się takim zabiegom, skoro dzięki temu możemy być bardziej pewne siebie. Uważam, ze czasami warto pomóc naturze, a wy?
Aśka221

Re: Zabiegi na poprawę urody

Post autor: Aśka221 »

Mój zabieg na poprawę urody to powiększanie ust: https://akademiakosmetologii.com/pl/c/P ... ie-Ust/199 . Miałam przez nie ogromne kompleksy ponieważ były bardzo cienkie i ledwo było je widać. Teraz wreszcie są pełne i moja twarz wygląda znacznie lepiej ;)

como łóżko
jksał

Re: Zabiegi na poprawę urody

Post autor: jksał »

W gabinecie https://optidermic.com/zmarszczki-dynam ... otulinowa/ zaczęłam zwalczać zmarszczki dynamiczne, które potrafiły dać w kość. No ale w końcu wyglądam wygrałam, poprzez zastosowanie odpowiednich, specjalistycznych zabiegów. Wykrozystaliśmy kwas hialuronowy, dzieki czemu wygladam na mlodsza osobe!
wiśnia

Re: Zabiegi na poprawę urody

Post autor: wiśnia »

Ja się pozbyłam botoksem lwiej zmarszczki, która dodawała mojej twarzy takiego ponurego i wnerwionego wyrazu. Uważam to za świetny krok, tym bardziej że trafiłam do bardzo dobrego lekarza - dr Syryło z warszawskiej kliniki https://sclinic.com.pl/ .
Jeśli robić taki zabieg, to tylko w sprawdzonym miejscu.
Nika

Re: Zabiegi na poprawę urody

Post autor: Nika »

Ja ostatnio skorzystałam z zabiegu kwasem hialuronowy i jestem bardzo z efektu zadowolona. Miałam drobne zmarszczki, które jednak bardzo mi przeszkadzały, bo mnie bardzo postarzały. Zdecydowałam się na zabieg i to była dobra decyzja. Do wykonania zabiegu użyto preparatu Hafiller - http://estivita.pl/ , a dokładnie Fine Lines, który jest stymulatorem tkankowym i doskonale nadaje się do wypełniania cienkich zmarszczek mimicznych w okolicy ust i oczu, świetnie odmładza twarz, szyje, dekolt i dłonie. Jest to kwas medyczny, wysokiej jakości i czystości, bezpieczny i dający długotrwały efekt.
ODPOWIEDZ