Zabawy plastyczne z 3 latkiem

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Skarpetka

Zabawy plastyczne z 3 latkiem

Post autor: Skarpetka »

Czy macie swoje sprawdzone zabawy plastyczne z dziećmi? Chciałabym, żeby mój 3 latek ćwiczył sobie rączki poprzez zabawę i zaczął plastycznie się rozwijać powoli. Chciałabym kupić mu też takie artykuły plastyczne, które będą dostosowane do wieku, takie którymi zabawa będzie dla niego przyjemnością i nie będziemy ciągle musieli wymieniać i szukać sprawdzonych. Wierzę w forum, że ktoś na pewno mi pomoże i poradzi co u was się sprawdziło? Chętnie z poleceniem konkretnych produktów. Zaczęły się wakacje więc mamy dużo czasu na wspólne zabawy.
Balerinka

Re: Zabawy plastyczne z 3 latkiem

Post autor: Balerinka »

cyt: Czy macie swoje sprawdzone zabawy plastyczne z dziećmi? Chciałabym, żeby mój 3 latek ćwiczył sobie rączki poprzez zabawę i zaczął plastycznie się rozwijać powoli. Chciałabym kupić mu też takie artykuły plastyczne, które będą dostosowane do wieku, takie którymi zabawa będzie dla niego przyjemnością i nie będziemy ciągle musieli wymieniać i szukać sprawdzonych. Wierzę w forum, że ktoś na pewno mi pomoże i poradzi co u was się sprawdziło? Chętnie z poleceniem konkretnych produktów. Zaczęły się wakacje więc mamy dużo czasu na wspólne zabawy.

Jak dla mnie najlepsze kredki, które się u nas sprawdziły dla córki 3 latka (ale korzysta z nich też 7 letni syn) to ASTRA takie ołówkowe trójkątne. Jak masz kupować to u mnie to był hit.
ODPOWIEDZ