Wykopy ziemne Poznań

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Aniko6
Posty: 86
Rejestracja: 14 gru 2018, 16:15

Wykopy ziemne Poznań

Post autor: Aniko6 »

Cześć, Może ktoś z Was się orientuje jaka jest średnia cena w okolicach Poznania za wykopy ziemne. Chodzi o wykopanie basenu 10x5m. Znalazłem tutaj wykopy ziemne Poznań wydaje mi się że dobrą ofertę ale wolę sprawdzić. Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Hanna74
Posty: 62
Rejestracja: 25 wrz 2019, 6:01

Re: Wykopy ziemne Poznań

Post autor: Hanna74 »

Akurat takie wykopy zawsze powinny być odpowiednio rozplanowane. Myślę, że dobrym wsparciem może być skorzystanie ze wsparcia takich firm jak http://www.hgs.waw.pl/geotechnika-geologia-inzynierska Jeśli zadbacie o prawidłowe odwodnienie wykopów, to może to pozwolić Wam uniknąć wielu problemów.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Wykopy ziemne Poznań

Post autor: pannica »

Ogólnie same wykopy to wbrew pozorom bardo ważna kwestia jeśli np. chcemy budować dom i nie mamy możliwości wykonania przyłączy. Ja jestem bardzo zadowolony z firmy http://staltechnika.pl/ która robiła u mnie na działce różnego rodzaju odwierty. Najważniejsze jest to, że całość prac została wykonana zgodnie z planem i projektem.
moreł

Re: Wykopy ziemne Poznań

Post autor: moreł »

Jak prowadzisz prace ziemne związane z odwiertami to polecam Ci sie zainteresować ofertą firmy jaka jest https://fedrecht.pl/skaner-rdzeni-wiertniczych/ Skaner rdzeni wiertniczych pozwoli Ci uniknąc niechcianych sytuacji jak nawiert w miejscu niebezpiecznym, w naszej glebie są różne składowiska gazów oraz pierwiastków.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 622
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Wykopy ziemne Poznań

Post autor: Katarzyna »

Jeśli ktoś z Was szukałby natomiast sprawdzonej firmy z Warszawy oferującej roboty ziemne, to polecam zajrzeć na stronę https://www.building4you.pl/roboty-ziemne.html. Jak widać znajduje się tam oferta firmy Building4you, która może się pochwalić całkiem sporym doświadczeniem w branży ;)
ODPOWIEDZ