Wózek dziecięcy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Antek76

Wózek dziecięcy

Post autor: Antek76 »

Jeśli planujecie w najbliższym czasie zakup wózka dziecięcego, to powinniście od razu postawić na sprawdzone sprzęty. Na pewno warto zajrzeć do https://umalucha.pl/produkt/anex-sport- ... lekcja-new i pomyśleć o wózku Anex. To dobra opcja dla osób, które cenią sobie styl i jakość. Pomyślcie nad tym.
Awatar użytkownika
dama89

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: dama89 »

Wybór wózka jest to ważny aspekt. Wiadomo, że taki wózek powinien być komfortowy i bezpieczny. Zaś z drugiej strony powinien być prosty dla nas w obsłudze. Dlatego warto odwiedzić przykładowo Sklep Smile , bo tam można znaleźć całkiem spory wybór wózków.
Awatar użytkownika
travel

Post autor: travel »

Duża popularnością cieszą się teraz Wózki spacerowe od Espiro. Jest to troszkę droższy wózek, ale możemy tutaj liczyć na świetną jakość oraz na odpowiednie warunki gwarancyjne. Wózki oczywiście są w modnych kolorach, a dobrych cen można szukać online.
Awatar użytkownika
pamela

Post autor: pamela »

Jeśli chodzi o spacerówki to x-lander x-go nie ma sobie równych, bo to jest spacerówka z dużym, rozkładanym na płasko siedziskiem. Ma panel LED, torbę w zestawie i moskitierę. Jest też bardzo dobrze amortyzowana więc dziecko nie wybudza się nawet na nierównej drodze
Awatar użytkownika
farah557

Post autor: farah557 »

Hej, ja szarpnąłem się na porządny wózek, który (mam nadzieję) posłuży dla następnego dziecka, które planujemy. Ale żeby nie kusiło, a wiem, że skusi, kupiłem taki lokalizator, który wpiąłem w rurkę https://notione.com/sklep/lokalizator-dziecka Dzięki temu jakby kogoś świerzbiły rączki to ja wiem gdzie znajduje się wózek go szybko go odzyskać. Uważam taki zakup za zasadna, zwłaszcza jak wózek kosztuje 5 tys. zł a lokalizator 100 zł
ODPOWIEDZ