Wesele na powietrzu

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Romana_70
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 11:59

Wesele na powietrzu

Post autor: Romana_70 »

Cześć dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy :) Poszukuję ładnego miejsca w okolicach Warszawy, gdzie mogłabym urządzić przyjęcie weselne. Nie lubię dużych sal i wymuszonej elegancji, dlatego moja zabawa ma się odbyć na powietrzu. Podpowiecie coś?
Awatar użytkownika
Sylwan97
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 11:51

Re: Wesele na powietrzu

Post autor: Sylwan97 »

Może Folwark Ruchenka? Jako pierwszy wpadł mi do głowy. Jestem pewna, że Ci się spodoba. Właściciele są przesympatyczni i na pewno pomogą wam urządzić przyjęcie dokładnie tak, jak chcecie. Zabawa w otoczeniu natury naprawdę brzmi kusząco :)
Grębjan

Re: Wesele na powietrzu

Post autor: Grębjan »

Tak, Folwark Ruchenka to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc. Polecam. Fotografowałem tak kilka ślubów. Za każdym razem było obłędnie pięknie. Zadbane malownicze gospodarstwo świetnie się sprawdzi na uroczystość plenerową. Tu znajdziecie przykładowy reportaż: https://vascoimages.pl/slub-humanistycz ... -ruchenka/. Jak zobaczycie zdjęcia, nie będziecie chcieli wesela w innym miejscu niż Ruchenka.

pręt nierdzewny 3mm
Manniał

Re: Wesele na powietrzu

Post autor: Manniał »

Ciasta, torty itp powinny koniecznie zagościć w Twojej ofercie. Z twej okazji podjęłam decyzję o inwestycji w rozwiązania z oferty https://ciastkarniasara.pl/ . Tym sposobem dodatkowo osłodziliśmy sobie ten cudowny, wspaniały dzień! Smakołyki całkowicie przypasowały wszystkim gościom.
dziś

Re: Wesele na powietrzu

Post autor: dziś »

Dziś często wybiera się takie przyjęcia, a wszystko dlatego, że po prostu mamy sporo do zorganizowania, a jednak co świeże powietrze, to świeże powietrze. Kiedyś na wsi były tylko takie przyjęcia i nie było w tym niczego złego. A dziś ? Za bardzko skupiamy się na ładnych salach. A przecież fotografia ślubna Kraków dobrze wyjdzie i tu, i tu, pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Wesele na powietrzu

Post autor: Katarzyna »

A czy planujecie na Waszym przyjęciu weselnym jakieś dodatkowe atrakcje dla Waszych gości? Moim zdaniem całkiem dobrym pomysłem byłaby fotobudka Koszalin oferuje na przykład wynajem takiej fotobudki bo całkiem niewygórowanej cenie w firmie Foto-Kabina. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 296
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:17

Re: Wesele na powietrzu

Post autor: wiola »

Branża ślubna naprawdę prężnie się rozwija, coraz więcej jest usługodawców, sal weselnych i innych rozwiązań - wszystko po to, aby każdy przeżył taki dzień, o jakim marzy. Dla mnie kwint esencją tego dnia byłby Bayer Full. Od lat ich słucham, a dzisiaj z sieci dowiedziałam się, że grają też po weselach: https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ Myślę, że mój mąż da się namówić na taką atrakcję.
ODPOWIEDZ