Uzależnienie od alkoholu

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Bogumiła

Uzależnienie od alkoholu

Post autor: Bogumiła »

Cześć wszystkim. Chciałabym zapytać was czy mieliście kiedyś do czynienia z alkoholikiem? Niestety problem ten pojawił się w moim domu i już nie wiem co mam robić. Namawianie na leczenie nic nie daje, gdyż osoba ta nie dopuszcza do siebie żadnej pomocy. Choroba odbija się na wszystkich członkach rodziny. Znacie sprawdzone metody leczenia?

Włodek

Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: Włodek »

Wydaję mi się, że Esperal jest dość skutecznym sposobem na leczenie alkoholizmu. Wielu specjalistów zaleca go jako część tzw. terapii awersyjnej. Polecam zapoznać się z tematem na https://gabinetchirurgiczny.com/esperal ... bki-mlawa/, gdzie opisano zasadę działania wszywki, a także opisano przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Esperal wszywany jest podczas jednego zabiegu, który wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Pacjent może wrócić szybko do swoich obowiązków.

Bóbr

Post autor: Bóbr »

Cześć. Jak już jesteśmy w temacie uzależnienia od alkoholu, to powiem wam, że mam w tym temacie niemałe doświadczenie. Niestety mój przyjaciel miał spory problem z nałogiem i nie będę ukrywała, że bardzo pomógł mu Ośrodek Krajna. Wiem, że nie można nikogo do niczego zmusić, ale moim zdaniem, takie leczenie to jedyne rozwiązane

Romka

Post autor: Romka »

Choroba alkoholowa odbija się na wszystkich mieszkających z osobą uzależnioną. Niestety coraz więcej osób zmaga się z tym problemem. Ja osobiście też najwięcej pozytywnych opinii słyszałam o wszywce alkoholowej w Luboniu. Wielu osobom poddanie się zabiegowi zaszycia znacznie ułatwia wyzwalanie się z uzależnienia, umożliwiając całkowite zapanowanie nad swoją chorobą. Za pomocą oddziaływania substancji czynnej, jaką jest Disulfiram, wytwarza się w alkoholiku awersja i wstręt do napojów procentowych. Głównie wywołane jest to przez ryzyko, jakie niesie ze sobą mieszanie etanolu z tym lekiem.

ODPOWIEDZ