uzależnienie jak sobie radzić

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Baśka

uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: Baśka »

Od jakiegoś czasu widzę, że moja siostra coraz częściej sięga po tabletki przeciwbólowe i obawiam się, że uzależniła się od nich. Także chciałabym jej jakoś pomóc ale nie do końca wiem jak. Dlatego też zaczęłam szperać w internecie i znalazłam ośrodek Nefo w którym to zatrudniają bardzo dobrze wykształconych terapeutów dzięki którym na pewno uda jej się wyjść z danego nałogu.

deniska

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: deniska »

Uzaleznienie to choroba, a kazda chorobe trzeba leczyc. Samemu ciezko z czyms takim sobie poradzic https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ Moj brat zdecydował sie na terapie tutaj i bardzo sobie chwali. Maja wielu swietnych specjalistów, oferuja roznego rodzaju terapie

AnitaŚ

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: AnitaŚ »

Moim zdaniem trzeba zasięgnąć porady lekarza i w pierwszym rzucie postawić na zaszycie się...bez tego zawsze znajdziemy sobie przepustkę do picia. Ja tak zrobiłam i przed pójściem do środka uzależnień w Warszawie https://terapiawenus.pl/alkoholizm/ . Nie będę się rozwodziła na temat mojej historii...ale w okresie 5 lat....straciłam oboje rodziców, poroniłam 2 ciąże i jeszcze okazało się, że zwolnili mnie z pracy....Miałam kilka powodów, żeby pić do kieliszka... Chciałam jeszcze zostać mamą a tu taki klops...matka alkoholiczka! ....nie mogłam na to pozwolić....i ośrodek bardzo mi w tym pomógł, terapia - sesję z psychologiem również leki od psychiatry. Do pełnego wyzdrowienia jeszcze mi brakuję ale wiem, że będzie dobrze.

amona

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: amona »

Moim znieczuleniem był alkohol. Piłam, by nie czuć, a jak trzeźwiałam, to znowu piłam, bo te uczucie powracało. To było błędne koło i czułam, że się staczam, na szczęście pewnego trzeźwego poranka postanowiłam zapisać się na terapię. To był impuls, dosłownie chwila, która uratowała mi życie. Leczę się w ośrodku leczenia uzależnień Odpocznienie https://www.terapia-odpocznienie.com.pl ... alkoholowa w Borzyszkowym. Oni prowadzą różne rodzaje terapii, także leczą lekomanię, więc jeżeli jesteś zainteresowana, to szczerze ich polecam. Terapię przeprowadza osoba wysoko wykwalifikowana, która zna się na tym, co robi.

ODPOWIEDZ