Spedycja - firmy warte polecenia

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
rsito91
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2019, 11:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Spedycja - firmy warte polecenia

Post autor: rsito91 »

Godną polecenia firmą jest https://speedycja.pl, która świadczy usługi na wysokim poziomie po atrakcyjnej cenie. Skorzystałem z usług i jestem ich zadowolonym Klientem.
Macie doświadczenia z firmami spedycyjnymi? Macie godne polecenia?
kaśka

Re: Spedycja - firmy warte polecenia

Post autor: kaśka »

Jaa od siebie polecam spedycja morska http://magemar.com.pl Ci również nieraz przewożą bardzo dziwne i wielkie paczki. Przy takich zleceniach też trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. jak dla mnie naprawdę jest to dobra firma i do tego solidna, podejmie sie kazdego zadania
Liść

Re: Spedycja - firmy warte polecenia

Post autor: Liść »

Jeżeli szukacie sprawdzonego transportu międzynarodowego to polecam firmę https://translogis.pl/ Zaletą oferowanych przez nich usług spedycji międzynarodowej jest ich kompleksowość. Profesjonalnie przygotowana kadra sprawnie przeprowadzi Państwa przez kompletny łańcuch dostawy towarów
próg

Re: Spedycja - firmy warte polecenia

Post autor: próg »

Jeśli ktokolwiek z was poszukiwał, lub też nadal poszukuje bardzo dobrej firmy logistycznej na naszym, rodzimym rynku, to zdecydowanie polecam firmę Toplogistic: https://toplogistic.pl z którą można konie kraść. Od magazynowania towaru, co-packingu i konfekcjonowania po pełnoprawną obsługę logistyczną. Polecam!

http://www.naszeopoczno.pl/aktualnosci/czym-jest-pozycjonowanie-stron-internetowych/
Walduś

Re: Spedycja - firmy warte polecenia

Post autor: Walduś »

Musisz stawiać na najlepszych i dlatego polecam ci spedycję https://symlog.eu/ która ma wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne stawki. Przewiozą twój towar drogą morską, lądową lub powietrzną i zrobią to na czas. Ponadto mogą stosować transport intermodalny i multimodalny i mają nawet połączenie z Chinami. Z nimi możesz być pewny że wybrałeś najlepszego spedytora.
Piotruś22

Re: Spedycja - firmy warte polecenia

Post autor: Piotruś22 »

Zależy jaka to ma być spedycja bo krajowych jest od groma ale jeśli potrzebujesz bardziej specjalistycznej firmy na przykład takiej która posiada usługi multimodalne https://ski-ho.com.pl/uslugi-multimodal ... korzystac/ to trochę czasu ci to zajmie. W transporcie multimodalnym towar przemieszcza się ni tylko lądem ale także drogą morską czy nawet lotniczą.
wyło

Re: Spedycja - firmy warte polecenia

Post autor: wyło »

W mojej oferta spedycyjna cenie znajdziesz tylko fachowców, którymi niewątpliwie są osoby z firmy omega-pilzno.com.pl, gdzie znajdziesz oferty związane z frachtem czy logistyką. Moim zdaniem warto je odwiedzić w wolnych chwilach, ponieważ dostarczają szereg bardzo ciekawych ofert.
moniśka

Re: Spedycja - firmy warte polecenia

Post autor: moniśka »

Jeśli szukasz dobrej firmy spedycyjnej to warto postawić na agencja celna Gdynia z https://magemar.com.pl/agencja-celna-gdynia/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z usług tym bardziej, że świadczone są na naprawdę wysokim poziomie, również koszty są niewielkie
ODPOWIEDZ