Sesja ciążowa

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:13

Sesja ciążowa

Post autor: Jagoda »

Cześć,
chciałam zapytać, szczególnie mamy, które taką sesję mają za sobą, czy warto było ją zrobić? Zastanawiam się, czy nie sprawić takiego prezentu przyjaciółce, która jest w ciąży. Jest bardzo sentymentalna, lubi pamiątki, ale nigdy nie miała żadnej sesji robionej i stąd moje wątpliwości ;)
Awatar użytkownika
wiola.pik
Posty: 20
Rejestracja: 28 mar 2019, 4:36

Re: Sesja ciążowa

Post autor: wiola.pik »

Jak dla mnie taka sesja ciążowa to fajna sprawa. Potem zostaje pamiątka na całe zycie ;)
esentire.pl
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2019, 7:57

Re: Sesja ciążowa

Post autor: Stokrotka »

Ja miałam taką sesję zdjęciową - super sprawa! Polecam fotografa Michała Słomińskiego :)

papieroplastyka w szkole i w domu
Awatar użytkownika
edzia
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:42

Re: Sesja ciążowa

Post autor: edzia »

Do takiej sesji zdjęciowej, ale nie tylko, potrzebna będzie elegancka bielizna. W sklepie https://www.biustonoszedokarmienia.pl/alles widziałam ogromny wybór biustonoszy, koszulek czy rajstop dedykowanych specjalnie dla kobiet w ciąży. Z pewnością w takiej bieliźnie każda zaprezentuje się zjawiskowo.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 240
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:01

Re: Sesja ciążowa

Post autor: Angela »

Super pomysl :) a tak z ciekaowsci zapytam - jakie robicie sobie badania prenatalne? lub robilyscie? Ja wlasnie jestem w 11 tygodniu ciazy i mysle nad usg genetycznym. Z tego co tutaj czytalam tuhttp://badanieprenatalne.com/usg-genetyczne/ to zdecydowanie warto je robic w trzech terminach, zeby miec pod kontrola stan zdrowia naszego malenstwa. Troche sie denerwuje tym wszystkim ale to chyba normalne :D
Awatar użytkownika
izolda
Posty: 114
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:21

Re: Sesja ciążowa

Post autor: izolda »

ja robilam w diagnostyce - lekarz mi zalecil taki pakiet podstawowych badan plus prenatalne i udalo mi sie w komplecie dostac w naszej placowce w dobrej cenie :)
ODPOWIEDZ