Rozliczenie podatku

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Boćka

Rozliczenie podatku

Post autor: Boćka »

Jak długo czeka się na zwrot z Holandii? Chodzi oczywiście o zwrot podatku. Załatwialiście wszystko sami czy korzystaliście z pomocy specjalistów? Ile Wam to zajęło?

Rafał

Re: Rozliczenie podatku

Post autor: Rafał »

Nie trzeba chyba nikomu mówić, ze wszelkie kwestie podatkowe są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Jeśli ktoś nie wie jaką formę opodatkowania wybrać to ja zachęcam do przeczytania wpisu https://www.bluo.pl/biznes/formy-opodat ... h-wiedziec gdzie to wszystko bardzo dokładnie wyjaśniono.

Łobuz

Re: Rozliczenie podatku

Post autor: Łobuz »

Ogólnie rozliczenie podatków jest przecież obligatoryjne i ja jestem zdania, ze także należy mieć jakąś wiedzę w tym zakresie. Na pewno kliknij tutaj jeśli interesuje Cię sprawa tego jak VAT-OSS jest w stanie wpłynąć na podatek uzyskany ze sprzedaży na Amazonie. Dla mnie są to sprawy bardzo znaczące.

AnnKl

Re: Rozliczenie podatku

Post autor: AnnKl »

Jeżeli prowadzicie własna firmę i nie radzicie sobie z księgowością, to od siebie polecam zgłosić się do Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/. Oni mają przygotowane dla was specjalne oprogramowanie, które idealnie sprawdzą się do waszej firmy. Polecam.

Wróbel

Re: Rozliczenie podatku

Post autor: Wróbel »

Samo rozliczanie podatku jest oczywiście czymś ważnym i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest również wiedzieć co nieco na temat samych podatków VAT za granicami naszego kraju. W takiej sytuacji ja na pewno każdemu mogę polecić doskonały wpis https://portfelpolaka.pl/jaki-vat-obowi ... -brytanii/ gdzie ciekawie wytłumaczono jaki jest podatek VAT w Wielkiej Brytanii.

ODPOWIEDZ