rehabilitacjadzieciom.eu opinie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Beatrycze96
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2020, 1:35

rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Beatrycze96 »

Hej! Czy Waszym zdaniem rehabilitacjadzieciom.eu w Warszawie to miejsce godne polecenia?
Awatar użytkownika
Zygfryda1994
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2020, 2:17

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Zygfryda1994 »

Według mnie jak najbardziej - Akademia Ruchu to świetny gabinet rehabilitacji sensoryczne. Dzięki zajęciom w tym miejscu syn poprawił swoją sprawność ruchową i przestał mieć kłopoty z nauką.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 20:30

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Adrian »

Fajną opcją w Akademii Ruchu są też zajęcia fitness. Mają doświadczoną, odpowiednio przeszkoloną kadrę, która jest w stanie dobrać ryt i tempo zajęć do możliwości i potrzeb uczestników. Wszystko zawsze świetnie zorganizowane, pod okiem profesjonalistów.
wiośna

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: wiośna »

Oczywiście. Szukałam dobrego miejsca zajmującego się czymś takim jak rehabilitacja wady postawy u dzieci i w przedszkolu córki polecono mi właśnie Akademię Ruchu. Jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo dobrze wyposażony gabinet, ale przede wszystkim, odpowiednie podejście do dzieci, a to bardzo ważne. Polecam jak najbardziej.
Klaraś

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Klaraś »

Terapia manualna w Akademii Ruchu to profesjonalna pomoc. Dokładnie określono przyczyny mojego bólu i zajęto się nim z doskonałymi efektami. Świetne podejście do pacjenta.
Abiś

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Abiś »

Akademia Ruchu to placówka, w której masaże lecznicze są najwyższej jakości. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu, podejścia do pacjenta, efektów. Polecam.
Awatar użytkownika
kolinka
Posty: 213
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:33

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: kolinka »

W tej chwili gdy wszystko jest podporządkowane pandemii trudno o rehabilitację w szpitalu czy w senatorium. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest ta propozycja https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... tline.html Jest to bieżnia rehabilitacyjna. Z wygodnymi oparciami po obu stronach, z pasem z przodu i też ma antypoślizgowe śchodki po obu stronach bieżni. Zamontowany jest przycisk bezpieczeństwa, który momentalnie ją zatrzymuje. Ma niedużą prędkość. Wskazana dla wszystkich grup wiekowych.
Adeń

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Adeń »

Profesjonalni fizjoterapeuci , z dobrym podejściem do każdego pacjenta. Szeroki zakres usług, od masażu leczniczego po rehabilitację. Super placówka z fajnymi ludźmi. Polecam.
gość

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: gość »

Zdecydowanie polecam Akademię Ruchu. Nowoczesne podejście do rehabilitacji, świetnie wyposażony gabinet i profesjonalni fizjoterapeuci. W ofercie mają też godne uwagi zajęcia fitness.
Miśka

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Miśka »

Jeśli ktoś potrzebuje rehabilitacji, żeby skorygować wady postawy, to to jest właściwe miejsce. Super podejście i duża wiedza praktyczna. Ja jestem bardzo zadowolona i widzę doskonałe efekty ich pracy.
mrówka

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: mrówka »

Jeśli chodzi o zabiegi rehabilitacyjne to Warszawie świetni specjaliści przyjmują w Centrum Medycznym Gamma na Żoliborzu. Placówka mieści się na ulicy Broniewskiego 3. Co ważne do każdego z pacjentów lekarze podchodzą w sposób indywidualny, dobierając im najlepsze metody ćwiczeń i leczenia, a efekty będą są naprawdę zdumiewające. Na stronie https://www.cmgamma.pl/ znajdziecie więcej informacji na temat możliwości rehabilitacyjnych w tej placówce
Zyża

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Zyża »

Godna polecenia rehabilitacja dzieci Warszawa. Pracownicy znają się na swojej pracy i naprawdę w stolicy i okolicy nie znajdą Państwo lepszego gabinetu. Szczególnie w zakresie rehabilitacji dzieci. .
Nałczer

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Nałczer »

Ja również podpisuję się pod tymi pozytywnymi opiniami. Znają się na swojej pracy i mają odpowiednie podejście do małych pacjentów, a wiadomo, że tutaj trzeba szczególnej troski:) Dlatego, jeśli mogę polecić, to uważam rehabilitacja niemowląt Warszawa tylko u nich.
Vłada

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Vłada »

Bardzo polecam kontakt z pracownikami gabinetu rehabilitacji https://rehabilitacjadzieciom.eu W ich ofercie jest również integracja sensoryczna. Znają się na swojej pracy. . .
Awatar użytkownika
Rafaela-97
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2021, 5:17

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Rafaela-97 »

To świetne miejsce jeśli interesuje Was: rehabilitacja niemowląt Warszawa - świetni fachowcy, z ogromną wiedza i doświadczeniem. Mogę mówić o nich w samych superlatywach a i tak nie oddam całości tego co robią dla dzieci. Naprawdę wspaniałe miejsce.
Kriśtin

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Kriśtin »

Co mogę powiedzieć, to naprawdę najlepszy masaż leczniczy Warszawa. Wiadomo, że w stolicy mamy naprawdę sporo tego typu placówek, ale dopiero tutaj spotkałam się z prawdziwym nastawieniem na dobro pacjenta. Otwarci, zawsze uśmiechnięci rehabilitanci, to również ważne w terapii.
Mańca

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Mańca »

Bardzo polecam ten gabinet rehabilitacji. Chodzę do nich z moją córeczką, mają świetną opiekę, uważam, że jeśli rehabilitacja dzieci Warszawa to naprawdę tylko u nich. Sama trafiłam do nich z polecenia znajomej, za co jestem jej naprawdę ogromnie wdzięczna.
paź

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: paź »

Skomplikowane złamanie kości jest bardzo uciążliwe i wielu przypadkach wymaga rehabilitacji już kiedy kość się zrośnie. Myślę, że oferta tej placówki medycznej http://rehapro.com.pl/ zainteresuje was równie mocno, jak mnie. Sama miałam okazję chodzić tam na ćwiczenia :)
Awatar użytkownika
amina-95
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2020, 11:06

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: amina-95 »

Trafiłam do Akademii Ruchu z naprawdę dużym bólem kręgosłupa. Wiadomo, siedząca praca, brak ruchu. Polecono mi ich ze względu na to, że wiedzą jak "ugryźć" taki problem. Jestem zadowolona, moim zdaniem rehabilitacja Warszawa jest naprawdę godna polecenia dalej.
Awatar użytkownika
linda86
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 6:28

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: linda86 »

Jestem pod opieką rehabilitanta z Akademii Ruchu, ale żeby poprawić jakość mojej ruchomości i co za tym idzie komfort życia, zapisałam się też u nich na pilates. Świetne miejsce.
Ałbisia

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Ałbisia »

Beatrycze96 pisze: ↑11 lis 2020, 23:10 Hej! Czy Waszym zdaniem rehabilitacjadzieciom.eu w Warszawie to miejsce godne polecenia?
Powiem krótko, tak, to jest miejsce godne polecenia. Ich podejście do małego pacjenta jest fenomenalne. Naprawdę rehabilitacja dzieci Warszawa u nich jest na najwyższym poziomie.
Kłania

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Kłania »

Przygotowuję się do zawodów sportowych, amatorskich, ale jednak kosztuje mnie i moje ciało to naprawdę sporo wysiłku. Szukałam dobrego miejsca, gdzie będę mogła poddać się leczniczemu masażowi i wiele osób mówiło, że jeśli chodzi o masaż leczniczy Warszawa to tylko u nich.
syśka

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: syśka »

Najlepszym miejscem, w którym wykonują bardzo dobrze zabiegi i w świetnym terminie jest https://www.rehabilitacje.org/ . Podoba mi się tutaj bardzo też to, że można tutaj porobić sobie różne potrzebne badania i umówić się na wizytę do ortopedy. Wszystko jest w jednym miejscu
Tełnia

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Tełnia »

Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do nich i jestem ogromnie wdzięczna, za polecenie tego gabinetu. Wiadomo, że rehabilitacja niemowląt to jest naprawdę niełatwa sprawa, a oni faktycznie znają się na swojej pracy, są specjalistami. Polecam rehabilitacja niemowląt Warszawa właśnie u nich.
jużalia

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: jużalia »

Dzieciaki to czasem mają problemy z tym zdrowiem, no masakra. Jednak my rodzice też jesteśmy za to odpowiedzialni. Dlatego wydaje mi się, że warto przede wszystkim sprawdzać takie http://www.zdrowykregoslup.pl/ portale. Mamy tu wiedzę odnośnie właśnie zdrowego kręgosłupa, także u dzieci.
Truś

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Truś »

Warto tutaj dodać, że studio "Akademia Ruchu", to nie tylko nie tylko rehabilitacja Warszawa (chociaż u nich naprawdę jest ona na najwyższym poziomie), ale też świetne zajęcia fitness dla osób dorosłych, miałam okazję korzystać i naprawdę serdecznie mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Ilga98
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2021, 12:58

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Ilga98 »

Tak, to prawda, są profesjonalni i mają bogatą ofertę. Bo przecież to jest nie tylko rehabilitacja dzieci ale też rehabilitacja dorosłych, masaże, czy nawet zajęcia fitness.
eluś

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: eluś »

Śmiało mogę polecić www.rehabilitacje.org, super podejście z pełnym zaangażowaniem do pacjenta. Zakres ćwiczeń dobrany idealnie do potrzeb pacjenta co jest rzadko spotykane. Badania wykonują na miejscu , ceny nie zwalają z nóg. Szczerze polecam rodzinie, znajomym i Wam moi drodzy
Awatar użytkownika
Dżem95
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 19:13

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Dżem95 »

Trafiłam do nich z moją półroczną córeczką, z polecenia położnej. Podobno właśnie jeśli chodzi o fizjoterapię dla niemowlaków. Ale okazało się, że w ich ofercie jest również integracja sensoryczna lepszych specjalistów z tej dziedziny w Warszawie na pewno nie znajdziecie.
Junoł

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Junoł »

Beatrycze96 pisze: ↑11 lis 2020, 23:10 Hej! Czy Waszym zdaniem rehabilitacjadzieciom.eu w Warszawie to miejsce godne polecenia?
Jak najbardziej, korzystamy i bardzo sobie chwalimy. Są profesjonalni rehabilitacja dzieci jest u nich na naprawdę wysokim poziomie, ceny również mają konkurencyjne.
Awatar użytkownika
najslawa-90
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2021, 14:46

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: najslawa-90 »

Gabinet fizjoterapii, który mogę polecić każdemu. Mają szeroki wachlarz usług, między innymi jest też integracja sensoryczna. Naprawdę są nastawieni na dobro i komfort pacjentów. polecam.
Awatar użytkownika
Julita
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2021, 13:59

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Julita »

Pracują u nich świetni fizjoterapeuci, zarówno jeśli chodzi o rehabilitację dzieci, jak i fizjoterapii dorosłych. Można powiedzieć, że korzystamy całą rodziną.
Niżko

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Niżko »

Zgadzam się, to są prawdziwi specjaliści. Dla nich rehabilitacja dzieci nie ma tajemnic, szukałam specjalistów, którzy będą zajmować się problemami ortopedycznymi u dzieci, takimi jak wady postawy czy płaskostopie. Jestem ogromnie zadowolona, polecam kontakt do nich.
Ważeni

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Ważeni »

Bardzo długo szukałam dobrego fachowca z dziedziny fizjoterapii, który dosłownie "postawi mnie na nogi" po wypadku. W końcu trafiłam własnie do nich, z polecenia. Teraz już wiem, że jeśli rehabilitacja Warszawa to tylko do Akademii Ruchu. Pełen profesjonalizm. Naprawdę im dziękuję!
Łaka

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Łaka »

Jeśli mieszkacie w stolicy, to naprawdę polecam Wam ten gabinet - Akademię Ruchu. Wiem, że masaż leczniczy Warszawa u nich naprawdę jest na bardzo wysokim poziomie, pracują tam sami profesjonaliści, jestem zadowolona, że trafiłam do nich :)
_________________
Ałmanda

Re: rehabilitacjadzieciom.eu opinie

Post autor: Ałmanda »

To jest naprawdę rewelacyjny gabinet rehabilitacji. Uważam, że Akademia Ruchu jest miejscem, które warto polecić każdemu, kto szuka profesjonalnej fizjoterapii. Ich specjalnością jest rehabilitacja dzieci Warszawa i co ważne - pomimo napiętego terminarza, zawsze zrobią wszystko, żeby przyjąć pacjenta, który potrzebuje pomocy "na już".
ODPOWIEDZ