prawo rozwodowe kancelaria prawna Gdańsk

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Bóbr

prawo rozwodowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Bóbr »

Cześć.
Nigdy nie sądziłam że będę prosić o coś takiego, niestety życie jest nieprzewidywalne. Do rzeczy - szukam jakiejś dobrej kancelarii z Trójmiasta, która mogłaby mi pomóc podczas sprawy rozwodowej w sądzie. Możecie mi kogoś takiego polecić? Będę bardzo wdzięczna.

łodyga

Re: prawo rozwodowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: łodyga »

Myślę, najważniejsze jest pozytywne myślenie. Pamiętaj, że rozwód to nie koniec świata i jak wyjdziesz z sali sądowej, to odetchniesz z ulgą. Wiem co mówię, ponieważ sama niedawno przechodziłam przez to samo i teraz jestem dużo silniejszą osobą. Ty też to przetrwasz i z czasem będzie to tylko niemiłe wspomnienie.

Bóbr

Post autor: Bóbr »

Pamiętaj, żeby się nie poddawać, bo to tylko chwilowe problemy, które miną szybciej niż ci się wydaje. Zgodzę się z tym, że najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby się nie załamywać, i z dumą wejść na salę sądową. Pozytywne nastawienie to podstawa wygranej.

Wróżka

Post autor: Wróżka »

Powiem wam, że sama niedawno przechodziłam przez rozwód i gdyby nie pomoc mecenasa Mindykowskiego http://www.mindykowski.pl/ , to na pewno nie dałabym sobie rady. Ma on na tyle rozległą wiedzę, a także wieloletnie doświadczenie, że bez problemu jest w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego rozwodu. Myślę, że z jego pomocą, szybko uda wam się zakończyć niechciany związek.

Awatar użytkownika
elena

Post autor: elena »

Ja też korzystałam z pomocy mecenasa Michała Mindykowskiego i bardzo chwalę współpracę. Ma duże doświadczenie, wiedzę i empatię. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i potrafi pomóc nawet w trudnych sprawach. Mi pomógł przy rozwodzie i podziale majątku. Jeśli jesteście z Gdańska i okolic, to polecam go Wam.

Milena7ż

Post autor: Milena7ż »

Poszukuję dobrej kancelarii prawnej, która specjalizuję w rozwodach. Zależy mi na zaufanym adwokacie, który pomoże mi wygrać rozprawę rozwodową z orzekaniem o winie. Fajnie jak by kancelaria działała częściowo zdalnie na wideokonferencjach, z racji, że nie mam z kim zostawić moich dzieci. Co myślicie o tym rankingu: https://lexsecure.pl/ranking-kancelarii ... litej-2021 warto się min sugerować? I no co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze kancelarii prawnej.

ODPOWIEDZ