Powrót do szkoły

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
ełku

Powrót do szkoły

Post autor: ełku »

Niestety we wrześniu nasze dzieci wracają do szkoły :D. Macie już podręczniki? Mi udało się je kupić w niezwykle niskiej cenie. Wszystko dzięki księgarni internetowej https://www.taniaksiazka.pl/zyje-i-dzia ... 60039.html . Posiadają spore zaplecze różnorakich pozycji książkowych, więc warto do nich zajrzeć. Jak najbardziej polecam!

kasieńka90

Re: Powrót do szkoły

Post autor: kasieńka90 »

Oczywiście książki to podstawa jeśli chodzi o edukacje na każdym etapie życia. Mam na myśli nie tylko podręczniki - ale też między innymi lektury szkolne liceum: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Lektu ... 850,k.html . Warto wiedzieć, że można zamówić je online.

Ziółko

Re: Powrót do szkoły

Post autor: Ziółko »

Taka to jest już kolej rzeczy :) My po urlopach do pracy, a nasze dzieciaki do szkoły. Nie ma się co martwić jednak o wyprawkę. Widziałam książki używane online i nawet jest wśród nich spora ilość podręczników. Warto zajrzeć i powybierać dla naszych pociech te, które są potrzebne.

inguś

Re: Powrót do szkoły

Post autor: inguś »

Powroty bywają trudne, a do szkoły to już na pewno:) No ale dla rodziców to jest bardzo dobra wiadomość, w końcu będą mogła trochę odsapnąć. Moje dzieci cieszą się z tego powrotu, no ale nie dziwie się, w szkole mają wielu kolegów, koleżanek. Te Vizja Morena to też bardzo fajna atmosfera w szkole i to widać.

diżaas

Re: Powrót do szkoły

Post autor: diżaas »

U moich dzieciaków w szkole od tego roku wprowadzono mundurki. Powiem Wam, że nie spodziewałąm się, że aż tak mi się to spodoba! A wszystko jest zasługą firmy https://www.hero-collection.com.pl/mundury/szkolnictwo , ktora uszyła dla dzieciaków przepięne mundurki. Wszyscy rodzice są bardzo zadowoleni z efektu, dzieciaki wyglądają super!

ODPOWIEDZ