Park Wodny Afrodyta

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 629
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Park Wodny Afrodyta

Post autor: jorahmormontrip »

Hej

Mój syn uwielbia basen i pływanie. Mówi, że kiedyś będzie startował na olimpiadzie. Wspieramy jego zainteresowania i pasję, dlatego w ramach tego, chcemy zabrać go do tego nowego parku wodnego. Myślicie, że to dobry pomysł? A polecacie jakiś hotel, w którym moglibyśmy się zatrzymać? Co sądzicie o tym miejscu : https://www.afrodytaspa.pl/hotel/blog/p ... u-Afrodyta Według mnie, jest bardzo urokliwe, a jego niewątpliwym plusem jest to, że ma wiele atrakcji zarówno dla maluchów jak i dorosłych :)
szałek

Re: Park Wodny Afrodyta

Post autor: szałek »

Świetnie, że wspierasz aktywność swojego dziecka, to się naprawdę ceni, zwłaszcza że wielu rodziców niestety nie motywuje swoich pociech do sportu inwestując jednocześnie w elektroniczne zabawki, smartfony, gry komputerowe itd. Pomysł z odwiedzeniem parku wodnego jak najbardziej mi się podoba. Mogłabyś również zafundować synowi atrakcję z której będzie mógł korzystać przez całe lato bez ograniczeń i wydatków z twojej strony. Mam na myśli basen ogrodowy. W sklepie basenyogrodeowe.pl mają ogromny wybór, w ofercie znajdziesz m.in. baseny dużych rozmiarów, z drabinką, które nadają się idealnie do nauki pływania. Ceny są bardzo przystępne , także uważam, że warto.
ODPOWIEDZ