papier elektroniczny

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
izka01
Posty: 180
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:22

papier elektroniczny

Post autor: izka01 »

Czy mieliście kiedyś do czynienia z papierem elektronicznym? Wygląda to super, bo przypomina tradycyjny druk. Gdybyście byli zainteresowani żeby więcej się dowiedzieć to tu wszystkiego się dowiecie na ten temat.

Awatar użytkownika
szyszka89
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:26

Re: papier elektroniczny

Post autor: szyszka89 »

Nigdy nie miałam do czynienia z takim papierem.
malesmyki.pl

Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 622
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: papier elektroniczny

Post autor: Katarzyna »

Jeśli chodzi o dokumenty w firmie, to zdecydowanie lepiej jest zdecydować się na ich obieg elektroniczny, niż tradycyjny papierowy. Systemów, które to umożliwiają, dostarcza na przykład firma Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam ;)

Awatar użytkownika
Kinia
Posty: 19
Rejestracja: 05 kwie 2020, 5:57

Re: papier elektroniczny

Post autor: Kinia »

Katarzyna pisze:
24 wrz 2019, 14:23
Jeśli chodzi o dokumenty w firmie, to zdecydowanie lepiej jest zdecydować się na ich obieg elektroniczny, niż tradycyjny papierowy.
Cóż, nie zawsze jest to możliwe. U nas nie udało się w pełni tego wykonać. Ostatnio mieliśmy dziwną sytuację z formatami papieru w USA. Nawet sprawdzałam dokładnie wymiary kartki A4 na stronie https://rozmiary.com.pl/formaty-papieru/. Jednak dobrze pamiętałam. Po prostu Ameryka ma swoje własne formaty. Mogłam się tego spodziewać. Przecież stopnie i miary również mają inne.

Wójek

Re: papier elektroniczny

Post autor: Wójek »

Tak naprawdę to jest elektroniczny obieg dokumentów https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest się nad tym rozwiązaniem pochylić. W końcu co by nie było to znacząco taki system ułatwia pracę i jestem zdania, że fajnie jest go po prostu mieć.

ODPOWIEDZ