Ortodonta Lublin

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
sersosi

Ortodonta Lublin

Post autor: sersosi »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/prote ... ,p23819142
Awatar użytkownika
pannica

Re: Ortodonta Lublin

Post autor: pannica »

Nigdy nie miałam okazji być w tym mieście więc również nie bardzo mogę nic powiedzieć na temat specjalistów tam przyjmujących. W sumie ja chodzę do gabinetu ortodonty w https://persdental.pl/ i to już od dłuższego czasu. Jest to tak naprawdę jedyny specjalista, który bardzo dobrze zdiagnozował moje schorzenie.
show

Post autor: show »

No ja byłam u ortodonty w centrum stomatologicznym New-Dent w Lublinie i nie żałuję. Chodziłam tam około roku i to wystarczyło, by moje krzywe zęby stały się proste i ładne. Na początku myślałam, ze to będzie trwało pewnie z dwa lata, ale poszło o wiele szybciej. Aparat sam by nie pomógł, musiał być dopasowany przez ortodontę, mój lekarz doskonale sobie ze wszystkim tym poradził. Myślę, że po prostu trafiłam do rzetelnego miejsca, bo nie mam na co narzekać, cenowo wyszło korzystnie, no i mam uśmiech, którego się nie wstydzę :).
karamio

Post autor: karamio »

Ja mam świetnego ortodontę z Lublina, którego mogę ci polecić. On przyjmuje w przychodni Dental na ulicy Lwowskiej, serdecznie go polecam, na pewno będziecie zadowoleni z jego usług. Przede wszystkim ma szeroki wybór różnych aparatów na zęby, ja u niego wybrałam aparat nakładkowy invisalign, który doskonale mi się sprawdził. Ten aparat jest niewidoczny, przezroczysty, nosi się go krócej niż tradycyjne aparaty, a przez cały czas, kiedy się go nosi, jest wygodny, można go zdjąć np. do mycia zębów, za co go pokochałam, bo nie ma nic lepszego, niz uczucie świeżości i dobre wyszorowanie zębów.

gitara elektryczna do 500 zł
ODPOWIEDZ