Ochrona antywirusowa

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 379
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Ochrona antywirusowa

Post autor: mordka31 »

Tak naprawdę najważniejszym aspektem jeśli chodzi o programy antywirusowe jest ich jakość i dopasowanie do zmieniających się potrzeb i trendów. Dlatego też zadbaj o swoją własną dokumentację dzięki https://www.kaspersky.pl/ i postaw na najlepszą jakość!
Awatar użytkownika
bodis
Posty: 95
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:39

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: bodis »

Wiele osób zastanawia się czy zdecydować się na bezpłatną ochronę antywirusową czy też też wersje płatną. Lektura tego artykułu https://bitdefender.pl/podstawowa-ochro ... -z-wersja/ można w tym wypadku okazać się pomocna. Myślę, że warto dobrze zastanowić się nad takim wyborem, aby podjąć odpowiednią decyzję.
Awatar użytkownika
truvo
Posty: 135
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:18

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: truvo »

Możliwe, że są jakieś bezpłatne programy antywirusowe jednak ja mam w firmie https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-protection i mam zapewnioną całkowitą ochronę. Jestem zadowolony, a swoją drogą jak za pewność i bezpieczeństwo cena jaką musimy zapłacić za licencję jest bardzo niska. Szczególnie w sklepie Vebo.pl zaopatruje się u nich w wiele programów i zawsze mogę liczyć na korzystne ceny.
Awatar użytkownika
termia33
Posty: 29
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:14

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: termia33 »

Ochrona antywirusowa jest naprawdę bardzo potrzebna. Musimy się odpowiednio zabezpieczać przed atakami w sieci. Zgadzam się z tym, że taka ochrona powinna być naprawdę dobra, żebyśmy mogli być spokojni. Ja skorzystałam z https://gdata.pl/ i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
paralaksa
Posty: 136
Rejestracja: 28 maja 2020, 21:34

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: paralaksa »

Odpowiednie oprogramowanie warto załatwić u firmy http://excellentwizards.pl/ moiom zdaniem to bardzo fajna i solidna firma, która z pewnością wam pomoże w odpowiednim działaniu, zwłaszcza jezeli chodzi o programy
nąsa

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: nąsa »

termia33 pisze: ↑21 cze 2020, 10:39 Ochrona antywirusowa jest naprawdę bardzo potrzebna. Musimy się odpowiednio zabezpieczać przed atakami w sieci. Zgadzam się z tym, że taka ochrona powinna być naprawdę dobra, żebyśmy mogli być spokojni. Ja skorzystałam z https://gdata.pl/ i bardzo sobie chwalę.
ja też pewnie skorzystam
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 147
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Ochrona antywirusowa

Post autor: pamela »

Nie tylko ochrona antywirusowa się liczy bo Usecrypt https://mamstartup.pl/usecrypt-w-gronie-czlonkow-amcham jako jedyna aplikacja sprawdza, czy nasz telefon nie został zhakowany, dzięki temu że użytkownik ma pewność, że jego telefon nie nagrywa oraz nie podsłuchuje użytkownika
ODPOWIEDZ