Notariusz - pomoc

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 379
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Notariusz - pomoc

Post autor: mordka31 »

Działania z zakresu notarialnego to przede wszystkim rzetelna wiedza, która jest nieustannie weryfikowana, a także dopasowywana do różnych działań i obszarów prawa i życia. Korzystanie z pomocy w tym zakresie od konkretnego biura notarialnego jest jak najbardziej wskazane. Polecam zajrzeć na stronę https://notariusz-stawowa.pl/ gdzie znajdziesz wszystkie osoby znające się wielu działach.
SylwiaWiśniewska

Re: Notariusz - pomoc

Post autor: SylwiaWiśniewska »

Jeżeli szukasz dobrego notariusza w Warszawie na Woli to polecam zapoznać się z oferta tego biura https://www.notariusznawoli.com/kontakt . Biuro prowadzi Pan mecenas Łukasz Górski i można liczyć na szybką i sprawną pomoc. Ja załatwiałam w tym biurze sprawy spadkowe po zmarłym tacie - wszystko szybko i sprawnie zostało załatwione.
Awatar użytkownika
Kamila93
Posty: 147
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:45

Re: Notariusz - pomoc

Post autor: Kamila93 »

Na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://glosgdanska.pl/20201202348249/k ... mieszkania. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Między innymi można się tam dowiedzieć kto opłaca notariusza przy zakupie mieszkania. Myślę, że takie informacje się przydadzą.
ODPOWIEDZ