Na problemy psycholog

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Krzysztofk40
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:05

Na problemy psycholog

Post autor: Krzysztofk40 »

Jako osoba z poważnymi dolegliwościami natury psychologicznej powiem tyle, że bez fachowej pomocy P. M. Molędy http://psychologmoleda.pl/ nie byłoby mnie tutaj. Brakowało mi chęci życia, lecz po terapii psychologicznej jest znacznie lepiej i zacząłem myśleć inaczej. Moim kolejnym problemem była niska samoocena z którą również rozprawił się psycholog.
Naprawdę nie ma co bać się wizyty u psychologa. Warto nawet z niewielkimi na pozór problemami korzystać z takich usług.
Awatar użytkownika
edzia
Posty: 129
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:42

Re: Na problemy psycholog

Post autor: edzia »

Każde problemy psychologiczne mogą objawiać się czymś innym. Tak czy inaczej, warto wiedzieć do kogo się z nimi zgłosić. Poczytajcie sobie na przykład o panu Dominiku Haaku: https://dominikhaak.pl/o-mnie/ . To świetny specjalista z zakresu psychologii i seksuologii.
Awatar użytkownika
agnes
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2019, 18:05

Re: Na problemy psycholog

Post autor: agnes »

Nie można bagatelizować tak poważnych objawów. O swoje zdrowie psychiczne trzeba dbać i na pewno konsultacja z psychologiem będzie świetnym pomysłem. W klinice PsychoMedic w Łodzi można się umówić na wizytę z psychologiem. Nie ma się co bać rozmowy ze specjalistą. On chce pomóc.
Awatar użytkownika
MartinnO
Posty: 37
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:51

Re: Na problemy psycholog

Post autor: MartinnO »

Rzeczywiście psycholodzy mogą pomóc na bardzo wiele problemów. Jeżeli borykacie się z uzależnieniami od alkoholu, internetu itp. czy też waszym problemem jest stres, depresja, to zajrzyjcie sobie na stronkę http://poradniasalomon.com.pl/blog/ Znajdziecie tu poradnie z Łodzi, gdzie na pewno otrzymacie pomoc na najwyższym poziomie. Takie problemy trzeba jak najszybciej rozwiązywać.
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 110
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:21

Re: Na problemy psycholog

Post autor: dominika »

Im wcześniej wybierzecie się do psychologa, tym lepiej dla Was. Tym bardziej jeśli czujecie potrzebę takiej wizyty. Na stronie http://melka-roszczyk.pl/terapia-indywidualna/ poczytacie o terapii indywidualnej u doktor Melki-Roszczyk. Polecam ją z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
amelka87
Posty: 120
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:57

Re: Na problemy psycholog

Post autor: amelka87 »

Ja trafiłam ostatnio na http://www.psychoterapia-wro.pl/kontakt ... g-wroclaw/ i zastanawiam się nad terapią. Już od dłuższego czasu zmagam się z depresją i myślałam, że sama sobie poradzę niestety tak nie jest. Na początek pójdę do psychologa a jeśli będzie trzeba umówię się tez do psychoterapeuty.
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Koralik »

Najlepiej na początku jakiegoś problemu zgłosić się do psychologa, ale jak już przeradza się on na przykład w poważne uzależnienie, to nie ma wyjścia. Wówczas trzeba szukać specjalnego miejsca, gdzie można poddać się leczeniu. Jest takie jeden Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo, o którym bardzo głośno ostatnio. Podobno pracują tam specjaliści z prawdziwego zdarzenia i z powołania. Nikt tak jak oni, z wielkim sercem, nie podchodzi do pacjentów.
Awatar użytkownika
Ulka
Posty: 115
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:50

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Ulka »

Mi zdecydowanie pomogła psychoterapia dla dorosłych w poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio: https://psycholog-ms.pl/psychoterapia-dla-doroslych/ . Placówka ta znajduje się we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona z efektów mojej terapii.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 93
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: Na problemy psycholog

Post autor: fiona45 »

Jak chcecie profesjonalną opiekę psychologa to warto zadzwonić pod numer na 42 644 44 44 . Nie warto bać się psychologa , bo wiele osób szuka takiego rozwiązania i nie ma czego się wstydzić.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 240
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:01

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Angela »

Jak szukacie odpowiedniego psychologa to zdecydowanie polecam wybrac sie do prywatnej kliniki Medox w Nowym Modlinie. http://medox.org.pl/ Oni skupiają najlepszych psychologow moim zdaniem z okolic Warszawy. Smialo mozna sie do nich wybrac
Awatar użytkownika
Hanna74
Posty: 62
Rejestracja: 25 wrz 2019, 6:01

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Hanna74 »

Oczywiście, że tak. Możecie zamykać się ze swoimi problemami, ale nigdy nie prowadzi to do niczego dobrego. Ja bym postawił na wizyty w takich miejscach jak http://rodziceidzieci.com bo to może być dla Was odpowiednim wyjściem. W końcu chodzi o problemy, które dotyczą Waszych bliskich.
Awatar użytkownika
porcelanowa
Posty: 92
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:13

Re: Na problemy psycholog

Post autor: porcelanowa »

Psycholog może pomóc w wielu różnych sytuacjach. Dlatego jeśli czujecie na sobie presję problemów to powinniście jak najszybciej udać się właśnie do psychologa. Na stronie http://melka-roszczyk.pl/ zapoznacie się bliżej z ofertą pani dr Marty Melki-Roszczyk.
Awatar użytkownika
Wilson
Posty: 74
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:11

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Wilson »

Tutaj https://psychologiazaburzen.pl/borderline/ macie sprawdzonego psychologa. Mi pomógł w wielu sprawach, dlatego jak najbardziej polecam to rozwiązanie. Znajdziecie tam rzetelną pomoc w psychoterapii, a leczenie należy zacząć właśnie od tego. Dajcie znać co uważacie, bo według mnie naprawdę warto.
Czasami zdarza się w życiu tak wspaniała chwila, że człowiek boi się następnej, bo wie, że lepiej już być nie może. Tak właśnie się czułam.
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: Na problemy psycholog

Post autor: sersosi »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym, wejdz i zobacz bo opisali tutaj ten problem https://psychologia-solutio.pl/terapia-par-poznan/
Awatar użytkownika
kamila
Posty: 99
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:24

Re: Na problemy psycholog

Post autor: kamila »

Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak wiele osób korzysta z pomocy psychologa. Ja sama, ze swojej strony mogę polecić platformę https://wetalk.pl/ Korzystam z niej przeszlo pół roku i czuję się znacznie lepiej. Można powiedzieć, że odżyłam i dostrzegam drobne rzeczy i cieszę się chwilą. W końcu.
Awatar użytkownika
twist
Posty: 97
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: Na problemy psycholog

Post autor: twist »

Uważam, że warto wybrać się na terapię do psychologa. Ja otrzymałam profesjonalną pomoc psychologiczną w placówce Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia Poznań: http://www.terapiapoznan.pl/ . Jestem bardzo z niej zadowolona.
Róża

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Róża »

Tak, zdecydowanie. Przecież dzisiaj dostęp do pomocy psychologicznej jest zdecydowanie ułatwiony. Wystarczy zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ by samemu przekonać się, jak łatwo dzisiaj możecie dostać się na odpowiednią terapię. Na pewno nie ma co z tym zwlekać, bo temat jest niesamowicie istotny.
Kaśkaa23

Re: Na problemy psycholog

Post autor: Kaśkaa23 »

Jeśli mówimy o krótkotrwałych skokach adrenaliny, to nie jest źle. Problem pojawia się w chwili, gdy stres jest permanentny, bo może wtedy bardzo negatywnie odbić się na Waszym zdrowiu. Właśnie dlatego warto byłoby wybrać się do kliniki psychomedic, do której kontakt znajdziecie w https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i przepracować swoje problemy ze specjalistą. To zdecydowanie najrozsądniejsza droga.
ajkj

Re: Na problemy psycholog

Post autor: ajkj »

Naprawdę dobrze cię rozumiem. Kiedyś uważałam, że nie mogę pójść do psychologa, bo to wstyd, bo ktoś się o tym dowie i będzie o mnie plotkował, itp. Później jednak zmądrzałam :), może to dlatego, że teraz o wiele więcej mówi się o zdrowiu psychicznym, co doceniam. Do psychologa chodzę od jakiegoś czasu i jestem niesamowicie zdziwiona tym, jak moje życie się odmieniło. Chodzę do Pracowni Psychologicznej Kontra https://www.kontra-garwolin.pl/psycholo ... ia-zdrowia w Garwolinie, tam z psychologiem pracuje nad sobą. Nad swoją odpornością psychiczną, ze stresem, itp. To mi naprawdę bardzo pomaga, polecam.
ODPOWIEDZ