Meble kosmetyczne

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
dargomira82

Meble kosmetyczne

Post autor: dargomira82 »

Cześć! Bardzo chciałabym otworzyć swój własny salon kosmetyczny. Znalazłam już nawet odpowiedni lokal :) Nie wiem tylko, skąd mogłabym zamówić do niego wyposażenie typu meble, akcesoria i inne. Polecicie mi jakiś sklep lub hurtownię?
Awatar użytkownika
dalmira-60

Re: Meble kosmetyczne

Post autor: dalmira-60 »

Ja do swojego salonu zamawiam rzeczy z hurtowni Ama Nails. Mają moim zdaniem najlepsze ceny i adekwatną jakość. Poza tym ta hurtownia ma olbrzymi wybór asortymentu nie tylko meble i akcesoria, ale też profesjonalne kosmetyki :)
Awatar użytkownika
Marikaa

Post autor: Marikaa »

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie mebli kosmetycznych, akcesoriów i jednocześnie sprzętów do wykonywania zabiegów kosmetycznych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez FineFactory gdzie znajdziecie wiele możliwości, jednocześnie korzystając na przykład z kodu rabatowego 10% - "Fine10A" na produkty Active. Wszystko super, obsługa zawsze miła i chętna do pomocy.
słodka

Post autor: słodka »

Wszystko zależy też w dużej mierze od tego, jakie zabiegi planuje wykonywać. Przykładowo jak chcecie zajmować wykonywać pedicure, to możecie tutaj https://kerpro.pl/fotele-podologiczne.html rozglądnąć się za specjalistycznymi fotelami, czy narzędziami. Ich fotele mają nawet certyfikaty, co świadczy o wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ