Krzywe zęby

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
stokrotka21
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Krzywe zęby

Post autor: stokrotka21 »

Mam ten problem niestety że mam krzywe zęby, chciałabym coś poprawić ale nie bardzo wiem od czego zacząć?
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 169
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Krzywe zęby

Post autor: pamela »

Zdecydowanie musisz zacząć od konsultacji u ortodonty. Wybierz dobrą, sprawdzoną klinikę a tu https://www.supradent.pl/krzywe-zeby-ja ... my-leczyc/ możesz też znaleźć kilka bardzo ciekawych informacji na temat krzywych zębów, na pewno się przydadzą
Awatar użytkownika
klara435
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:46

Re: Krzywe zęby

Post autor: klara435 »

Bez wizyty u dobrego ortodonty niestety się nie obejdzie
esentire.pl
Awatar użytkownika
Modnaja
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:33

Re: Krzywe zęby

Post autor: Modnaja »

Niestety nie każdy jest obdarzony pięknymi i prostymi zębami.
Jaśko

Re: Krzywe zęby

Post autor: Jaśko »

Faktycznie kiedy chodzi o sam stan uzębienia to ja również jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego i regularnie uczęszczam do ortodonty. Mogę na pewno powiedzieć, że doskonałym specjalistą jest ortodonta z https://persdental.pl/ i jak najbardziej każdemu mogę go polecić.
Patryśka

Re: Krzywe zęby

Post autor: Patryśka »

Ja miałam kiedyś straszy kompleks dotyczący moich zębów, jako dziecko nie chciałam nosić aparatu (bo po co, przecież to "niewygodne") i potem mocno tego pożałowałam bo niestety coraz bardziej mi moje krzywe zęby przeszkadzały. Nic z tym dalej nie robiłam bo ubzdurałam sobie że już za późno, ale całe szczęście trafiłam do gabinetu https://www.piskorz.glogow.pl/. Na aparat zdecydowałam się w wieku 30 lat i jestem przeszczęśliwa. Niedługo go ściągamy i nie mogę się doczekać efektu końcowego! :D :D
kaio

Re: Krzywe zęby

Post autor: kaio »

No ja też późno zdecydowałam się na aparat ortodontyczny. Na początku myślałam, że go nie potrzebuję, ale tak zaczęła oglądać różne rozwiązania, różne aparaty i pomyślałam, ze chociaż pójdę do ortodonty i zapytam się, co może mi pomóc. Byłam u specjalisty w centrum stomatologicznym New-Dent w Lublinie, tam ortodonta zaproponował mi kilka opcji, ja mogłam wybrać taką, która najbardziej mi się podobała, ze względu na wygodę, no i oczywiście lekarz dopasował aparat do mojej wady zgryzu. Po całym leczeniu mogę śmiało powiedzieć, że warto było się zdecydować, to centrum stomatologiczne szczerze polecam.
igana

Re: Krzywe zęby

Post autor: igana »

Moje zęby były niemożliwie krzywe i się ich wstydziłam. Nie widziałam innego wyjścia, zdecydowałam sie na aparat ortodontyczny. Poszłam do ortodonty w moim sprawdzonej przychodni Dental lublinie, ona jest na ulicy Lwowskiej. Tam porozmawiałam z dentystą i wybrałam z nim dla mnie aparat nakładkowy, który jest całkowicie przezroczysty, to invisalign. Sama jeszcze o nim poczytałam i bardzo mi sie spodobało to, jak on działa, jest niezauważalny, szybko i skutecznie wyprostował mi zęby. Te nakładki faktycznie dają rade, polecam.
ODPOWIEDZ