Jaka firma kurierska?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Jaka firma kurierska?

Post autor: Koralik »

Bardzo Was proszę, polećcie mi jakieś godne uwagi usługi kurierskie. Dwa razy zawiodłam się na jednej i tym razem chcę skorzystać z poleconej. Podobno dobrze, aby taka firma miała wieloletnie doświadczenie na rynku w swojej branży i wielu zadowolonych klientów. Akurat tak się składa, że wśród znajomych nikt mi nic nie poradzi, bo nie wysyłali dawno paczek. A jak to jest u Was?

Awatar użytkownika
kurczaczek
Posty: 76
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:58

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: kurczaczek »

Ja ze względu na charakter mojej pracy wysyłam kilka paczek dziennie i to nawet za granicę. Nasza firma ma podpisaną umowę z Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Jest to firma z dużym doświadczeniem przewozu paczek nawet gabarytowych i jest najlepsza dlatego właśnie my ją wybraliśmy. A poza tym mają tam konkurencyjne ceny co uważam za ważne. Więc może i Ty zgłoś się do nich a na pewno nie będziesz tego żałować

Awatar użytkownika
Sensor
Posty: 59
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:10

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Sensor »

Speedpack to dla mnie jedyne porządne usługi kurierskie. To nie tylko terminowe i solidne wysyłanie paczek, ale również możliwość ich monitorowania. W dodatku ich usługi naprawdę są tanie. Teraz to nawet żałuję, że tyle pieniędzy zmarnowałam, korzystając wcześniej z ofert innych przewoźników. Człowiek niestety uczy się na błędach. Teraz będę na przyszłość wiedziała do kogo się zgłosić.

Awatar użytkownika
domcia
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:53

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: domcia »

Po prostu najlepiej się bezpośrednio zapytać, czy dana firma dysponuje odpowiednią flotą pojazdów. Radziłabym porównać sobie oferty różnych spedytorów, ponieważ czasem proponują prawie takie same usługi, a ceny znacząco się różnią. Lepiej przecież nie przepłacać. Skoro też przewożone będą dość cenne rzeczy, to warto byłoby je ubezpieczyć. Najlepiej poszukać jakiegoś dobrego rankingu firm transportowych i zasugerować się ich oceną.

https://nzozrevita.pl/blog/reumatyzm-bole-stawow-rzs-objawy-leczenie-profilaktyka

ODPOWIEDZ