Jak oglądać samoloty?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Radarowięć

Jak oglądać samoloty?

Post autor: Radarowięć »

Cześć!

Od jakiegoś czasu interesuję się lotnictwem. Chciałbym sobie pooglądać gdzie są samoloty, gdzie lecą i dokąd. Znacie jakieś inne strony oprócz radaryonline gdzie można to sprawdzić? Mają radar lotów, ale mam wrażenie, że nie ma tam wszystkich aktywnych rejsów. Chyba, że przez koronawirusa lata tak mało samolotów? Jak to wygląda? Czekam na rady!
Demąn

Re: Jak oglądać samoloty?

Post autor: Demąn »

Nie wiem jak oglądać samoloty, ale wiem jak oglądać radar opadów na stronie https://radar-opadow.live/! Polecam wszystkim bardzo serdecznie. Dobra sprawa na jakąś wyprawę. Lepiej ubrać się stosownie do pogody na przykład w lesie lub w górach. Już raz się przekonałem jak to bardzo jest potrzebne, gdy byłem na Morskim Oku a tu nagle nie wiadomo skąd ulewa, że w życiu takiej nie widziałem.
arek

Re: Jak oglądać samoloty?

Post autor: arek »

Cześć, ja często śledzenie samoloty za pośrednictwem strony https://sledzenielotow.pl , na której dostępne są za darmo narzędzia typu: radar lotów (flightradar24). Dzięki niemu możemy śledzić loty samolotów na całym świecie, nie tylko w Polsce czy Europie. Ponadto, dzięki stronie zyskałem wielokrotnie na zakupie biletów lotniczych. Dostępna na stronie wyszukiwarka lotów, pozwala na zakup znacznie tańszych biletów na loty krajowe i międzynarodowe wielu linii lotniczych :) Polecam serdecznie :)
ODPOWIEDZ