internet

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
paralaksa
Posty: 137
Rejestracja: 28 maja 2020, 21:34

internet

Post autor: paralaksa »

Szukam dobrego interentu... ktoś coś ? Zastanawiam się właśnie nad swiatłowodem, na razie sprawdzam na pan wybierak poszczególne oferty ale nie wiem co i jak.. wybrać, ktoś poleci ?
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 169
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: internet

Post autor: pamela »

Nie wiesz czym się kierować przy wyborze dostawcy usług internetowych i telewizyjnych? To sprawdź w okolicy jaki jest najlepszy dostawca usług internetowych. Moim zdaniem światłowód będzie rzeczywiście najlepszy, warto też postawić na pakiet tv i internetu bo to zwykłe wychodzi bardzo korzystnie
Matełusz

Re: internet

Post autor: Matełusz »

Pffff też mi rada...
Po pierwsze to kieruj się zasięgnięciem. Dla tego przykładu u mnie najlepiej radzi sobie orange. Inne potrafią gubić zasięg. Po drugie kieruj się oferta, co konkretnie wchodzi w skład pakietów. Jednak tak poważnie mówiąc teraz różnica może być na poziomie 10 20 zł miesięcznie pomiędzy operatorami. Wiec zostaje trzecie kryterium który operator cię nie wnerwił. Serio ile ja to już razy słyszałem, że te to są takie a nie takie a tamte są jeszcze gorsze.
tak ciężko odpowiedzieć?
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 296
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:17

Re: internet

Post autor: wiola »

Ja zdecydowanie polecam internet Wrocław ponieważ w wielu lokalizacjach jest światłowód, internet jest szybki i stabilny a ceny pakietów nie są wysokie. No i jakość obsługi pierwsza klasa. Dla mnie wybór tego internetu, był najlepszą decyzją w ostatnim czasie.
ODPOWIEDZ