Hazard

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
ber002

Re: Hazard

Post autor: ber002 »

Hazard to tak poważnie brzmi. Mi tam wystarczą zakłady bukmacherskie na początek. Mniej więcej to kolega mi już wytłumaczył na czym to polega. Zakładając konto dobrze pamiętać, że jest do wykorzystania sts kod promocyjny dla nowych graczy. Wpisanie tego kodu upoważnia do otrzymania freebetu. Na początek zawsze coś.

Awatar użytkownika
wonzee

Post autor: wonzee »

stawiać pisze:
13 lut 2021, 2:42
Będę też stawiać zakłady, ale tylko mój był z nim drugi rok i generalnie nigdy nie miałem żadnych problemów. Często też robią strategie i recenzje, zawsze biorę pod uwagę opinię ich facetów. Wypłaty są tutaj szybkie, wyrzucają pieniądze na karty dowolnego banku lub portfela internetowego)
Z hazardem trzeba uważać. Ja jednak trzymam się z daleka :)

Awatar użytkownika
wiola

Post autor: wiola »

Wszystko w granicach rozsądku ;) I oczywiście legalnie, bo innej opcji nie ma! My razem z mężem obstawiamy mecze sportowe, ale to bardziej przy weekendzie. Ostatnio dzięki stronie https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherz ... sce/etoto/ odkryliśmy Etoto i muszę przyznac, że mają super kursy. Stawiacie razem z nimi?

ODPOWIEDZ