Gdzie do prawnika?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
reła

Gdzie do prawnika?

Post autor: reła »

Zna ktoś Was jakąś kancelarię, która specjalizuje się w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej? Potrzebuje profesjonalnej obsługi prawnej ze strony faktycznie dobrze funkcjonujących specjalistów, którzy tą branżą się zajmują i mogą zaproponować dobre prowadzenie sprawy.

bańka

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: bańka »

Wiem że Kancelaria adwokacka Łukasza Węgłowskiego specjalizuje się w sprawach rodzinnych i prowadzeniu rozwodów. Kancelaria znajduje się w Szczecinie, nie mniej zasięg działalności jest o wiele szerszy. A do tego kancelaria współpracuje z zagranicznymi adwokatami, dzięki temu zajmują się także prowadzeniem rozwodów międzynarodowych. Prawo rodzinne, alimenty, mnóstwa spraw się mogą podjąć.

kiść

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: kiść »

https://adwokat-russek.pl/oferta/odszko ... pieczenia/ c prowadził moja sprawę rodzinna, lepszego wsparcia i profesjonalizmu nie mogłam sobie wyobrazić. Z czystym sercem polecam!

Awatar użytkownika
gras
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2020, 16:19

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: gras »

Zależy czego dotyczy problem. Jeśli jest to kredyt we frankach to ja jestem zadowolony ze współpracy z https://cleverstep.pl/ . W zależności od zapisów w umowie i podejścia banku starają się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie i we wszystkim pomagają. Są rzetelni i z dużym zaangażowaniem podchodzą do sprawy, co ja bardzo doceniam.

Aliśka Konopka

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: Aliśka Konopka »

Żeby uniknąć sytuacji w firmie, w których będą wymagane porady u prawników, warto pilnować dokumentacji i całej księgowości . Na stronie https://jpk-insight.pl/co-to-jest-jpk-c ... ontrolnym/, można znaleźć cenne informacje co to jest jpk. Program ten pomaga w prowadzeniu firmy i co najważniejsze dba o prawidłowe wystawianie faktur.

zdziś

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: zdziś »

Wybór prawnika zależy od typu sprawy , której oczekujecie pomocy. Ja znam bardzo dobrą kancelarię adwkacka tu https://sawickiwspolnicy.pl/ Która specjalizuje się w obsłudze prawnej firm, przedsiębiorstw. Min pomaga przedsiębiorcom w analizie kontraktów. Zajmuje się rozwiązywaniem sporów oraz windykacją należności.

Awatar użytkownika
pannica
Posty: 207
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: pannica »

W sumie to bardzo dużo zależy od tego jeszcze jakich spraw ma wizyta u prawnika dotyczyć. Ja jestem przekonana, że gdy mamy własną firmę to fajnie jest mieć taką obsługę prawną. Zresztą zobacz jak wiele przedsiębiorstw na ten moment właśnie posiada takie wsparcie prawne.

mórakami

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: mórakami »

Gdy potrzebowałam szeregu porad z zakresu prawa rodzinnego to odezwałam się do https://adwokat-stk.pl/o-nas/ To był rozsądny pomysł, gdyż za takim wsparciem udało mi się uniknąć głupich decyzji oraz błędów. Dotyczyło to sprawy o rozwód czy opiekę nad dziećmi, kilka kwestii było mocno niejasnych.

Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 150
Rejestracja: 14 mar 2019, 0:25

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: kamilla »

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego prowadzi na pewno w Krakowie Pan Konrad Serafiński. Korzystałam z usług jego kancelarii już jakiś czas temu. Ma mnóstwo zadowolonych klientów, taki jeden z nich mi polecił jego usługi. I moja sprawa także zakończona sukcesem. Adwokat z powołania, z dużą wiedzą, prowadzi także sprawy z zakresu prawa karnego.

ODPOWIEDZ