Firma sprzątająca

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Firma sprzątająca

Post autor: elena »

Jestem właścicielką wielu apartamentów, które wynajmuję. Potrzebuję firmy sprzątającej, która będzie w stanie posprzątać po gościach. Cena usługi też ma znaczenie. Znalazłam ofertę https://ponpran.pl/. Są niedrodzy i z tego co widziałam to mają dobre opinie. Słyszeliście o tej firmie? Warto myśleć o takich rozwiązaniach?
grażka

Re: Firma sprzątająca

Post autor: grażka »

Jak lubicie oszczędzać kasę i przede wszystkim czas, to w mojej skromnej opinii, warto korzystać z pralni. Ja mogę Wam polecić pralnię wodno-chemiczną z Warszawy, która znajduje się pod tym linkiem: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Wszystko na telefon - nigdzie nie musicie wychodzić. Polecam! Moim zdaniem warto ich zweryfikować i obadać teren :D.
liśka

Re: Firma sprzątająca

Post autor: liśka »

Co do dobrych stawek i solidności wykonania prac to ja mogę zdecydowanie doradzić firmę sprzątającą z Warszawy Axona http://axona.pl/oferta/sprzatanie-osied ... zkaniowych Mega staranni są, także wysprzątają wam wszystko na błysk. U nas od dawna się sprawdzają i jesteśmy z ich usług bardzo zadowoleni, także sądzę, że i wam się spodobają.

profil c aluminiowy
ODPOWIEDZ