Co z cytologią?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
stokrotka21
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:06

Co z cytologią?

Post autor: stokrotka21 »

Lekarz mówi że powinnam powtórzyć ją za pół roku bo nie wyszła za dobrze? Mam tak czekać i nic nie robić z tym?
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 169
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Co z cytologią?

Post autor: pamela »

Możesz stosować żel dopochwowy papilocare w tym czasie, on działa zapobiegawczo i pomaga likwidować zmiany które wywołał wirus, w moim przypadku po kuracji cytologia wyszła poprawna więc polecam ten żel
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 629
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Co z cytologią?

Post autor: jorahmormontrip »

Myślę, że jeżeli potrzebujecie umówić się do lekarza, to ta strona: https://lekarzebezkolejki.pl/endokrynolog/krakow mogłaby wam w tym pomóc. Ja ostatnio szukałam dla siebie endokrynologa i umówiłam się na wizytę do genialnego specjalisty.
Awatar użytkownika
Cleo
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:06

Re: Co z cytologią?

Post autor: Cleo »

Jakiś fachowiec na pewno tu dużo pomoże. Na forum może być ciężko z rzetelną pomocą.
irmament, to wymyślna nazwa na masę niczego.
Awatar użytkownika
koraliczek90
Posty: 34
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:59

Re: Co z cytologią?

Post autor: koraliczek90 »

No ale co znaczy nie wyszla za dobrze? Zadnych leków badań pomysłów? Mialam kiedys takiego lekarza ktory cos podejzewal ale nic wiecej nie zrobil.. u mnie akurat byl problem z torbiela. Dopiero po zmianie lekarza okazalo sie ze powody z ktorymi zglosilam sie na badania to wlasnie torbiel jajnika. Tutaj https://tantumrosa.pl/torbiel-jajnika-r ... -leczenie/ doczytalam dopiero na spokojnie co to jest itd. Ja bym na twoim miejscu zmienila lekarza albo chociaz na jedna dwie wizyty poszla kontrolnie w inne miejsce
Awatar użytkownika
kucia
Posty: 120
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:14

Re: Co z cytologią?

Post autor: kucia »

Cytologia wiadomo ważna rzecz dla kobiety w końcu musimy dbać o swoje zdrowie. Ja tak naprawdę zaczęłam dokładaniej się badać i ogólnie kontrolować to co się dzieje w moim organizmie za sprawą pakietu w medicover, który w końcu zdecydowałam sobie zakupić i uważam że to był bardzo dobry pomysł i ruch z mojej strony
Awatar użytkownika
urodziwa
Posty: 38
Rejestracja: 26 maja 2020, 11:11

Re: Co z cytologią?

Post autor: urodziwa »

Badania to bardzo ważna sprawa! W przypadku zakażenia warto od razu udać się do lekarza i sprawdzić swoje żele erotyczne i intymne, czy nie działają na szkodę organizmu.
Awatar użytkownika
izka01
Posty: 180
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:22

Re: Co z cytologią?

Post autor: izka01 »

Akurat to jedno z najważniejszych badań jakie powinnyśmy wykonywać regularnie. Moja pani ginekolog pod tym względem jest super, wszystkich badań zawsze pilnuje. Przyjmuję też belarę i tak wyszło, że pierwsze tabletki i dobrze dobrane. Nie było potrzeby zmiany.
Awatar użytkownika
zaman
Posty: 59
Rejestracja: 20 sie 2019, 0:40

Re: Co z cytologią?

Post autor: zaman »

Trzeba pilnować badań.
ODPOWIEDZ