Catering

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Marysia_89

Catering

Post autor: Marysia_89 »

Czesc,

mozecie polecic mi jakis sprawdzony catering dietetyczny?
Awatar użytkownika
Alicja881

Re: Catering

Post autor: Alicja881 »

Hej,

Ja moge Ci polecic https://caterobazar.pl/dieta/wegetarianska.
Korzystam z tej porownywarki od dluzszego czasu i za kazdym razem znajduje odpowiednia diete dla siebie :)
Awatar użytkownika
kinnia

Post autor: kinnia »

ja też szukałam ostatnio dobrego cateringu, który oferuje między innymi diety wegetariańskie własnie i trafiłam na ofertę Victory Diet. Zamówiłam na próbę i wiem jedno - zostaję tu na dłużej :) dania smaczne, zróznicowane, aromatyczne. nie jem mięsa od mniej wiecej roku i na tej diecie już w ogóle mi go nie brakuje :) Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, terminowa dostawa, profesjonalna obsługa, super :)
Awatar użytkownika
turinka

Post autor: turinka »

Teraz firm, które oferują catering jest naprawdę sporo. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co je. Problemem jest to, że nie każdy ma czas na bieganie po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich produktów oraz na przyrządzanie posiłków. Są osoby, które mają różne problemy i nie mogą skorzystać ze zwykłego cateringu. Pod tym adresem znajdziesz ranking firm, które oferują najlepsze diety pudełkowe bez laktozy. Moim zdaniem warto sobie zerknąć i go przejrzeć. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
fiona45

Post autor: fiona45 »

Wszystko zależy jaki ten catering chcemy . Wiele ofert bardzo ciekawych widziałam na https://naskrajnej.pl/catering . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert w dobrej cenie z szybką dostawą. Możliwe są koktajle, dania ciepłe i zimne , desery i wiele innych. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie.
ODPOWIEDZ