Busy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Kasią

Busy

Post autor: Kasią »

Bardzo dobry bus do wynajecia na podroz krakow-katowice https://vivomark.pl/transfery/krakow-do ... pyrzowice/ korzystałem gdy oraganizowałem wycieczke do katwowic sprawdza sie swietnie
aaaącka

Re: Busy

Post autor: aaaącka »

To ja z kolei zapytam was jakie busy do Niemiec polecicie? szukam sprawdzonej firmy przewozowej z Zielonej Góry do Niemiec. Macie jakieś sprawdzone namiary? Oczywiscie zeby nie było drogo i zeby bezpiecznie jeździli. Tylko sprawdzone namiary proszę.
grzegorzpliś

Re: Busy

Post autor: grzegorzpliś »

Mogę śmiało polecić busy polska anglia firmy Happy Busy. Wszystkie busy wyposażone są w rozkładane fotele, klimatyzację i telewizor. Mi to znacznie ułatwiło wielogodzinną podróż. Cenie sobie również fakt, iż busy dezynfekowane i dokładnie czyszczone są po każdej podróży. Jeżeli kolejny raz będę potrzebował transportu to zdecydowanie wybiorę Happy Busy.
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 296
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:17

Re: Busy

Post autor: wiola »

Zastanówcie się, czy nie wygodniej będzie wam zdecydować się na wynajęcie samochodu. Ja nie lubię jeździć busami czy pociągami, bo dla mnie są zbyt zatloczone, a jeżdząc samochodem mam zdecydowanie większy komfort. I tutaj firma Comfortcar - wynajem samochodów Wrocław oferuje bardzo dobre warunki - polecam wam sprawdzić.
Michał08

Re: Busy

Post autor: Michał08 »

Jeśli chodzi o busy to uważam, że warto szukać najlepszego przewoźnika. Mnie interesują busy do holandii ale nie wiem czym sie sugerować podczas wyboru busa. Jeśli ktoś z Was jeździł busami to prosze o informacje na temat tego w jaki sposób wybierał busa.
ODPOWIEDZ